Приват Банк не віддає моїх грошей!

Evgenia Dnipro 16 вересня 2022, 14:59
Я перебуваю в Туреччині у зв’язку із ситуацією в Україні. Вчора 15.09 я знімала в турецькому банкоматі 2400 $ з моєї картки приват банку, комісія банкомату складала 120 $. Тобто банкомат мав зняти з моєї картки 2520+ комісія з боку приват банку 2% за зняття за кордоном 50$. Разом сума 2570 $ до списання. Але в банкоматі стався збій, гроші банкомат не видав і тієї ж хвилини зарахував мені на картку 2400 $ + 120 $ комісії банкомату. Тобто сума 2520 повернулася мені на картку. Але комісія 2% (50$) за зняття за кордоном з боку привату банку мені не повернулася. У чат дописатися я не можу, підтримка завжди зайнята для мене. Я витратила багато грошей у роумінг щоб додзвонитися до підтримки привату банку, на що мені відповідали що всі оператори в укритті. Я натиснула кнопку «1» щоб мені передзвонили, коли оператори будуть вільні. мені передзвонили за годину, і автовідповідач каже «пробачте, всі оператори зайняті». Повторююсь, дзвінки відбуваються за мій рахунок! Роумінг дорогий. Прошу вплинути на приват-банк. Це не магазин, це банк! як таке може бути, що їх клієнти не можуть до них додзвонитися і дописатися у разі проблеми? особливо коли банк забирає гроші у клієнта! Прошу повернути мої 50$!
Мій номер телефону +380980712973
16 вересня 2022, 16:16
Радимо ознайомитись з випискою по картці в своєму Приват24 і переглянути, яка саме сума повернулась на картку.
З початком повномасштабного вторгнення навантаження на службу підтримки виросло в рази. Наші колеги намагаються допомогти усім. Вибачте за ці незручності.

16 вересня 2022, 16:33
У виписці на 15.09 баланс початку періоду становить 6503,43$, але у історії транзакцій ця цифра 6553$. Не треба з мене робити дурницю. У вас або виписка не правильно відображає або ви нахабно вкрали у мене 50 $
Jokets
Jokets
16 вересня 2022, 18:04
Тоисть если вы звоните с роуминга все должны покинуть укрытие и ответить на звонок?) Жизнь человека бесценна, а вам звонок это ваши финансовые проблемы по сути
16 вересня 2022, 18:11
Вы только до этой фразы дочитали? Я натиснула кнопку «1» щоб мені передзвонили, коли оператори будуть вільні. мені передзвонили за годину, і автовідповідач каже «пробачте, всі оператори зайняті». Для чего они мне перезвонили? Чтобы дальше списывать деньги с меня? Мало 50$?
16 вересня 2022, 18:24
Скріни відправила у приватні повідомлення