Так і не вдалося зробити переказ

Євген Ковалевський 12 вересня 2022, 14:15
Більше ніж півтора місяця я не можу відправити кошти га карту зарубіжного банку!!! Тільки після того як я почав писать на Мінфін отзиви почали дзвонити, а-ля спеціалісти які навіть не розуміють що самі кажуть!!! Обіцяли вирішити проблему і знов те саме! Проблема не вирішена!!! Усі можуть робити перекази, а я ні, з ним на лінії був не зміг к друга все пройшло як по маслу ну як так! Жахливий банк, ганьба, жахливе ставлення до клієнтів, а також вводять в оману що ми працюємо все вирішуємо, а по факту нічого не роблять, я так розумію краще закрити рахунки собі менше нервів буде, банк НЕ РЕКОМЕНДУЮ НІКОМУ ВЗАГАЛІ!!!
ПРИВАТ БАНК ЛЮБИТЬ ВІШАТИ ВАМ НА ВУХО ЛАПШУ
Вони тільки вигляд роблять що працюють!
Жах
12 вересня 2022, 16:21
Як бачимо, під час останнього контакту від профільних фахівців зазначено, що ви повідомили, що питання втратило актуальність.
Ми успішно відправляємо платежі та банк отримувач відхиляє їх на своїй стороні. Всі необхідні дії для відправки платежу виконуються, однак, успішність операції також залежить від банка отримувача, який має зарахувати кошти на картку отримувача, чого у вашому випадку не відбувається.
На жаль, ми не можемо вплинути на рішення банка отримувача не зараховувати кошти за платежами, тому вам потрібно звернутись в банк отримувача для вирішення питання з їх представниками.

Євген Ковалевський
Євген Ковалевський
12 вересня 2022, 14:20
Вже 9 спеціалістів дзвонили!!! Карл 9 І ніхто не зміг допомогти, вониинавіть своїх же тарифів не знають і курса валюти для карток

Jokets
Jokets
12 вересня 2022, 21:05
Банк же пишет что отказ с той стороны идёт. Чем приват должен помочь?