Кому війна кому мати рідна

RuslanDanylchuk 4 вересня 2022, 12:42
Знаходимося на окупованой території нам не платять другий місяць заробітню платню державна організація хоч ми працюємо, звернувся до банку щоб надали кредитні канікули банк відразу відреагував і списав всі кошти з дебітової картки, спілкуватися відмовляється виставив заборгованість на місяць вперед на списання. Мені соромно що Я обслуговувюся в такому національному банку.
4 вересня 2022, 15:21
Списання з рахунків на погашення простроченої заборгованості відбувається згідно Умов та Правил надання банківських послуг розміщених на сайті банку https://privatbank.ua/terms. Щоб уникнути такого списання достатньо своєчасно вносити щомісячні платежі та не виходити на прострочення.
Розуміючи всю складність ситуації банк з самого початку приймав ті чи інші рішення, які були покликані знизити кредитне навантаження на клієнтів і полегшити погашення заборгованості. Також наш Банк пропонував влітку нашим клієнтам додаткові умови по сплаті щомісячних платежів та зменшену відсоткову ставку по кредитній картці.

Три літри
Три літри
4 вересня 2022, 14:27
Що за державна орнанізація що працює на оккупаваній теріторії вже шостий місяць?
StarFighter27
StarFighter27
4 вересня 2022, 15:41
Если просрочили платеж, банк имеет право списать сумму задолженности + проценты за пользование кредитом. И еще интересно. Что это за гос организация на оккупированной территории?
RuslanDanylchuk
RuslanDanylchuk
3 листопада 2022, 10:55
УГКМКА Управління Главним Каховским Магістральним Каналом
Jokets
Jokets
4 вересня 2022, 21:21
А стыдно почему? Что банк хочет назад свои деньги которые вы использовали?
mlp711141
mlp711141
6 вересня 2022, 9:57
Искренне вам сочувствую, как в том, что находитесь в оккупации, так и в том, что связались с этим горе-банком…