Двічі списали кошти за покупку у розетці

bogdantur 2 вересня 2022, 18:47
Двічі списали кошти за покупку у розетці.

У виписках у веб кабінеті, чітко видно, що списання відбулося двічі. Я скинув скріншоти саппорту банка, а мені раз за разом повторювали, що це нормально і списання відбулося лише раз.

Єдине що мене збентежило, так це те, що доступна сума, яку я мав на картці була зменшена двічі.
28-го серпня і 2 вересня, ті ж самі суми.
Сума доступна до мого використання, зменшувалася двічі, на одну і ту саму величину: 2 973.00

В підтримці, мені запропонували сформувати виписку по рахунку та зробити селфі аби її отримати, я відмовився, бо вже був дуже розчарований.
Потім виявилося, що цю виписку я сам можу сформувати в кабінеті але з того документа взагалі нічого не зрозуміло.

Це стало останньою краплею.

В мене таке враження, що держ сектор як Медуза Горгона, на що не подивиться, то все камінням стає, нажаль, так само і з приватом.

Нікому не раджу ставати клієнтом цього банку. Рано чи пізно подібна ситуація торкнеться і Вас.
2 вересня 2022, 19:45
Добрий вечір!
Ваше питання вже на розгляді у наших профільних фахівців. По результату перевірки ви будете сповіщені.
З повагою, ПриватБанк.

2 вересня 2022, 22:41
Дякую, за швидку реакцію. Сподіваюся, що у Вашої команди вийде повернути мою втрачену довіру.
Дякую.
SergeyNina
SergeyNina
2 вересня 2022, 23:40
Спробуйте звернутися до розетки. Попросить їх пошукати ваш другий платіж. Якщо у них нема вашого другого платежу то через підтримку приватбанку або автоматично його повернуть. Термін 7−30 днів.
Jokets
Jokets
3 вересня 2022, 4:16
Мне больше интересно как можно ничего не понять по выписке в Приват24
3 вересня 2022, 12:42
Доброго дня, саппорт банкум мені запропонував використати сервіс довідок.
Меню Послуги => Сервіс довідок => Виписка по картці-рахунку.
Як результат я отримав документ, чкий за заданий період (місяць) видав загальну інформацію.
4 вересня 2022, 9:07
Доброго дня, до розетки я звернувся спочатку, та вони сказали, що другого платежу у них немає, та скоріше за все це збій у банківській системі.
Дякую
6 вересня 2022, 11:00
Цілком можливо, що у виписках банку правда. Я почав аналізувати свої витрати на той період, та згадав що останні покупки в період першого списання були з використоннаям кредитного ліміту.

Але питання з відображенням доступної суми залишається відкритим і розробникам банку варто виправити цей момент аби у майбутньому не було таких ситуацій.
Дякую

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Двічі списали кошти за покупку у розетці