Приват ошукує своїх клієнтів по Swift у доларах США!

Ruslan198411 30 серпня 2022, 9:08
Ще тиждень тому назад, спілкувався на центральному відділені у місті Черкаси, стосовно чи є у банка можливість видавати з рахунку саме в бумажняному вигляді долари США? Мене як на гарячій лінії 3700 так і в чаті оператори запевнили, що в касі може не бути миттєво, зробите замовлення і все буде гаразд.
Таке уточнення робив, оскільки мені потрібні на руки в бумажняному вигляді саме долари США, і людина яка відправляла їх з Канади втратила на обміні канадських доларів на американські.
29.08.2022 року Swiftовка зайшла на мій рахунок у розмірі 3 562.10$. В касі ніякої суми взагалі не було в доларах (і це в найбільшому у місті відділені), замовив (як і консультували до цього, що не буде проблем с замовленням) на 30.08.2022 року, проте згодом приходить «скасування підтвердження». І тепер виходить, або перезамовляти без будь яких гарантій що не скасовуватимуть кожного разу, або приват пропонує віддати замість моїх доларів — гривню по закупівельному своєму курсу 36.56 грн./дол., в той час як у мінял він по 40.85 грн./дол. (різниця 4.29 грн. на 1 долару).
Не рахуючи крос курсу в Канаді, мені тепер що б отримати свої ж кошти в доларах, потрібно 3 562.10 продати по курсу 36.56 = 130 230,38 грн., потім піти до мінял і купити його по 40.85, та отримати = 3 188,01 долар США, як бачимо на рівному місті шляхом введеня мене в оману співробітниками ПриватБанку, я втрачаю окрім свого часу, додатково ще 374,09 доларів США.
30 серпня 2022, 10:00
Вітаємо.
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приват ошукує своїх клієнтів по Swift у доларах США!