Неможливо забрати валюту в місті Кременчук!

kabank1 29 серпня 2022, 15:42
Кожного дня починаючи з 22 серпня я замовляю готівку онлайн через Приват24. Кожного дня моя заявка скасовується і переноситься на наступний день. Наступного дня все по колу. Співробітники банку пояснюють це тим що немає ввозу валюти в країну. Але без проблем можна замовити будь-яку суму у м. Київ з видачаю наступного дня.

Ніякої офіційних джерел від Приватбанку щодо проблеми з валютними коштами немає.

ЖАХ — неможу забрати свою гроші! 3700 або співробітники безпорадні! Допоможіть.
29 серпня 2022, 17:53
Заявка на замовлення готівки може бути скасована по причині тимчасових складнощів у логістиці доларових банкнот з-за кордону. Ми приносимо вибачення за надані незручності та пропонуємо сформувати нову заявку. Якщо замовлення коштів буде виконане — ви отримаєте про це повідомлення.

Иван Иванов
Иван Иванов
29 серпня 2022, 20:27
По прежнему не удачно? Да уж. У меня та же ситуация в Кременчуге, пробывал и в разные отделения и суммы дробить и ни чего. Вы не пробывали деньги в другой банк перевести?
Начинаю переживать за Приват.
SergeyNina
SergeyNina
30 серпня 2022, 0:35
В Киеве тоже не во всех отделениях есть валюта под заказ. В центре и крупных отделениях есть, у меня на окраине заказ три дня ждать

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Неможливо забрати валюту в місті Кременчук!