Приват банк вкрав гроші

Оксана Савчук 27 серпня 2022, 18:11
Сьогодні об 11.34 банкомат не видав гроші. З карти гроші списані… чому я маю очікувати 14 днів??? Ви присвоїли собі мої кошти… мені вони потрібні вже… це 20000 грн… чи це новий спосіб заробітку у вас??? Чому присутня російська мова???
28 серпня 2022, 10:13
Перепрошуємо за незручності пов'язані з роботою банкомату.
На даний момент заявка на повернення коштів в роботі. Очікується проведення та звірка результатів інкасації, що дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. Ми завжди прикладаємо максимум зусиль, щоб якомога швидше опрацювати заявку та за наявності збою в банкоматі повернути кошти. За результатом обробки заявки ми додатково вас повідомимо.

SergeyNina
SergeyNina
27 серпня 2022, 23:50
Потому что банкомат нужно инкассировать и найти ваши деньги. Это время. Попытайтесь снимать меньшими суммами чтобы не было сбоев. По 10 000 гривен два раза.
Jokets
Jokets
28 серпня 2022, 9:12
«чому російською?» А вы видимо одна из тех кто живёт на западе да? Перед тем как снимать деньги банкомат спрашивает выбрать удобный вам язык, пользуйтесь на укр мові, в чем проблема? Люблю этих сидящих *** знает где западных наших бедняг, у которых войны нету, но зато претензии почему кто-то на русском говорит или пишет
Оксана Савчук
Оксана Савчук
28 серпня 2022, 17:33
Гроші які я знімала в банкоматі, військовослужбовця… під час обстрілу на передовій постраждала, на щастя, тільки його каска… в той день ті гроші я мала передати готівкою людині за каску, а волонтер мав передати військовому! Через глюк банку страждає і ризикує людина!!! Так я живу на заході України, але допомагаю переселенцям , які втратили все, чим можу… навіть люди з Маріуполя спілкуються зі мною тільки українською (будучи все життя російськомовними), тому що державна мова у нас українська і тільки… у модераторів, які на моє повідомлення на ел.пошту відповіли російською,я маю повне право вимагати українською…чи не так? Щоб ви знали, всі мої знайомі залишили свої сімї і зразу пішли на війну, мій чоловік в тому числі воює з 26.02… і говорити з вашого боку про те що у нас нема війни нераціонально… на даний момент вона прийшла до мене додому, тому що мій чоловік там і щохвилини ризикує своїм життям!!!
mlp711141
mlp711141
28 серпня 2022, 18:52
Искренне вам сочувствую… Не стоило Вам доверять этому горе-банку ваших денежек…