Не можливо отримати валюту з картки

89A 22 серпня 2022, 16:10
Шановне керівництво Приват банку. Ви кажете про фінансову стабільність Вашої структури, про найкращий банк для людей, а, при цьому, не можливо зняти долари з картки. Про яку стабільність та надійність може йти мова? Нехай тоді Ваші працівники попереджають, що коли клієнт кладе кошти на картку, назад він в потрібний момент зняти їх не зможе! Через Вашу безвідповідальність сьогодні зірвалася угода. Нам повідомляли, що за попереднім замовленням кошти можна буде зняти. Замовлення зробили 19.08.22. Сьогодні 22.08.22 ніде валюти немає. Я розумію, що військовий стан все змінив. Але, якщо проблеми є, то клієнтів потрібно попереджати!
22 серпня 2022, 17:39
Вітаємо.

Вячеслав Ол
Вячеслав Ол
22 серпня 2022, 21:01
Народ покупал по 39.1 на карту что бы потом снять нал и на чёрном рынке продать по 40.7 .
1400 гривен с 1000 долларов.
Из-за этого нал в Привате пропал
Сейчас подняли до 39.9 , но всё равно это мало. Наш жадный народ будет даже ради 600грн бегать «крутить» доллары

USD 40.4 41

USD 40.4 41
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Не можливо отримати валюту з картки