Блокировка зарплатной карты ЗСУ

Alboo 22 серпня 2022, 9:09
При мобилизации в начале марта в военкомате оформили зарплатную карту ПриватБанка, пол года приходила зарплата все было нормально. В начале августа позвонили из банка и сказали что с 1 сентября счёт будет заблокирован, так как у меня прописка г. Луганск. Для продолжения обслуживания нужна справка о регистрации на подконтрольной территории. Позвонил оператору для уточнения там все подтвердили справка о прохождении службы в ЗСУ им не походит, другие документы у меня предоставить нет возможности. С картами других банков таких проблем пока не возникает.
22 серпня 2022, 16:36
Вітаємо.
Безпека наших клієнтів і стабільна робота банківської системи є пріоритетними для нас. Ми дослухаємось до наших клієнтів і не припиняємо шукати найкращі рішення, щоб зробити наші послуги ще зручнішими і швидшими.
Нам відомо про ситуацію, що склалася, і ми тісно співпрацюємо з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Донбас SOS задля того, щоб зробити процедуру актуалізації даних клієнтів з ТОТ максимально зручною та доступною.
Ми розуміємо, наскільки чутливою є тема тимчасово окупованих територій та вимушених переселенців для українського суспільства, але просили клієнтів оновити інформацію з міркувань безпеки, а не задля блокування рахунків.
Ми й надалі працюватимемо з урядом, НБУ та неурядовими організаціями задля вдосконалення обовʼязкових для банків процедур верифікації клієнтів, які через війну опинилися на тимчасово окупованих ворогом територіях чи змушені евакуюватися у безпечні регіони країни.

Три літри
Три літри
22 серпня 2022, 11:11
Приватбанк себе не изменяет
lasttrain1864
lasttrain1864
22 серпня 2022, 12:41
❗️*Вимоги «ПриватБанку» до клієнтів з ТОТ та блокування їхніх рахунків — неприпустимі* Про це заявила Ірина Верещук, віцепрем'єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Громадяни, зареєстровані у ТОТ Донецької та Луганської областей скаржаться, що «ПриватБанку» вимагає від них оновити інформацію стосовно адреси проживання і додати документ, що підтверджує місце проживання. Додатково можуть вимагати надати довідки про взяття на облік ВПО або особисто прибути до відділення. Інакше попереджають, що протягом серпня заблокують рахунок. Мінреінтеграції вже звернулося до НБУ та безпосередньо до «ПриватБанку» з проханням розібратися в ситуації.
Jokets
Jokets
24 серпня 2022, 7:00
А законно с 14го года иметь прописку до сих пор луганскую? Нету прописки на подконтрольной теретории — значит ставит НЕ резидента страны давно пора было уже.

USD 39.4 40

USD 39.4 40