Жахливий банк

alexrt 11 серпня 2022, 20:39
Жахливий ***банк. Все роблять для того, щоб принизити людей та зробити максимальні незручності. Тому що можуть і тотальна безповідальність, нехтування людьми, як у всьому, чого торкається держава.

Два місяці назад вже писав про неможливість забрати своє майно зі скриньки (https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/286742/).

Прийшлось офрмлювати за кордоном довіреність. Зразок довіреності надіслала працівник цього банку. Попередньо надіслав файл з довіреністю на погодження для приватбанку на їх емейл консьєрж сервісу vip@pb.ua. Написали, що все нормально, все підходить. Оформив довіреність, апостиль, переклад. Поки довіреність отримала довірена особа в Україні, пройшло більше місяця часу. 10 днів чекав на апостиль, ще більше 3-х тижнів на доставку до України, так як багато кур'єрських служб перестали доставляти в Україну і потрібно досить довго чекати.
4 серпня нарешті довіреність була подана у відділення приватбанку, де завдувачка відділення пообіцяла, що весь процес займе 4 дні і тоді довірена особа зможе забрати вміст скринкьи. Сьогодні 11 серпня, пройшов тиждень. Завідувачка відділення мовчить. Роблю висновок, що приватбанк вирішив присвласнити моє майно, та свідомо не віддає його навіть за наявності апостильованої довіреності, яка оформлена згідно всіх міжнародних правил, в тому числі згідно Гаагської конвенціі від 5 жовтня 1961 р. Але це ж ***банк, якому ніякі закони не писані.
12 серпня 2022, 9:58
Доброго ранку!
Ваше питання в роботі у профільних фахівців. За результатом його розгляду з вами додатково зв'яжуться.

12 серпня 2022, 5:15
О каких законах речь? Банк отказал выдаче? Банк сказал что документ не принимается?
alexrt
alexrt
12 серпня 2022, 10:27
Почему владельцы сайта не блокируют троллей на подсосе у приватбанка? Jokets раскрой расценки приватбанка за посты? Или ты в каждой бочке затычка что под каждым постом стараешься отбелить репутация банка, которая и так упала ниже некуда, как мокрые трусы?
12 серпня 2022, 15:18
Я задал обычный вопрос, но видимо ответить ума нету. Ты пишешь про закон, и сливается сразу ибо лишь словами бросать умеешь — очередной псевдоумник)