Lyuba21 9 серпня 2022, 19:21
https://minfin.com.ua/company/privatbank/review/287282/ це попередній мій допис, продовження моеї історії тут https://opendatabot.ua/court/105005558−1e348162a6983ad70ab82e4c2046174c, як видно з ухвали то суд постановив повернути ПриватБанку судовий збір але вони вперто не бачать що їм повернуто судовий збір, а списали його з мого рахунку (благодійну допомогу яку мені надіслали на закупівлю життьево необхідних ліків). Тобто вони вкрали мої гроші мотивуючи це тим що вони були списані за судовий збір законно, але за законом я його маю право не сплачувати так вони ще і назад получили свої сплачні кошти за судовий збір але вони їх не бачать осліпли як списувать з рахунків так дуже зрячі а як повернути назад мої кошти так осліпли.
9 серпня 2022, 19:54
Добрий вечір!
Ваше питання розглядалося нашими фахівцями та вам телефонував наш співробітник для його подальшого врегулювання, однак, на жаль, ви не виходили на зв’язок. Напишіть, будь ласка, нам в приватні ваш контактний номер телефону.

9 серпня 2022, 19:29
Справа № 361/5536/20
провадження № 2/361/352/22 31.05.2022
УХВАЛА
31 травня 2022 року м. Бровари
п о с т, а н о в и в :
Заяву задовольнити.
Закрити провадження у цивільній справі за позовом Акціонерного товариства комерційного банку ПриватБанк до ОСОБА1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Повернути Акціонерному товариству комерційному банку ПриватБанк, код ЄДРПОУ 14360570, судовий збір у розмірі 2102 (дві тисячі сто дві) грн., сплачений ним згідно із платіжним дорученням №PROM4BQ6JD від 04 серпня 2020 року на рахунок №UA308999980313181206000010149, отримувач коштів Бровар. УК/м.Бровари/22030101, код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37893158, банк отримувача Казначейство України (ел. адм. подат.)
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Дата ухвалення рішення30.05.2022
Зареєстровано17.08.2020
Оприлюднено01.07.2022
9 серпня 2022, 20:01
Приватбанк що ви брешете я спілкувалась з вашим фахівцем 1 годину тому назад , і ваш фахівець вперто відмовляся прийняти від мене заяву так і не прийняв ії . Попитаю іще раз коли ви мені повернете мої кошти які ви не законно списали з мого рахунку ?
9 серпня 2022, 21:58
Https://reyestr.court.gov.ua/Review/105005558

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ПриватБанк не повертае виплату судового сбору яку вони не законно списали з мого рахунку