Скарга на роботу банку

Світлана Ніколенко 6 серпня 2022, 13:40
Сьогодні помітила, що з моєї картки зникли 1000 грн. Зайшла в Приват24 і побачила, що грощі зняті 05.08.2022 року о 00.00. Я зняти готівку в цей час не могла (коменданська година, ніч) і цього не робила. То хто ж зняв готівку з карти? Спробувала з’ясувати через чатбот, але там написали, що для мене немає часу, бо вони зайняті ВПО, а мені запропонували знайти своє питання серед запропонованих. Але там такого питання і способів його вирішення немає. Сьогодні шукала по місту Суми працюючі відділення банку і не знайшла. У суботу та неділю всі закриті. Допоможіть, будь ласка, з’ясувати питання та повернути гроші. Чекаю на відповідь.
6 серпня 2022, 14:36
Як ми бачимо, ви вже розібралися в даній ситуації. Зверніть увагу, що більшість питань можна вирішити без відвідування відділення. У нас працює цілодобова підтримка чата на сайті: https://privatbank.ua/, або можете зателефонувати по номеру 3700, де наші фахівці з радістю вам допоможуть.
З повагою, ПриватБанк.

Lolik1837
Lolik1837
6 серпня 2022, 13:55
«Я зняти готівку в цей час не могла (коменданська година, ніч)»

Что бы «снять» деньги совсем необязательно делать это с помощью банкомата . Можно перевести эти деньги с помощью «Приват 24» или оплатить какую то покупку или услугу и причем тут «комендантский час» ? Он тут не помеха .Покупки и переводы можно делать круглосуточно не выходя из дома
Світлана Ніколенко
Світлана Ніколенко
6 серпня 2022, 14:21
В приват 24 написано, що знята готівка. Але все вже зясувалося. Мабуть, це була помилка банку, бо після мого звернення повідомлення про зняття грошей зразу зникло. Я перерахувала надходження і витрати. Гроші цілі. Вибачте за турбування. Миру усім нам.
SergeyNina
SergeyNina
6 серпня 2022, 15:27
Если время транзакции 00:00:00 это 100% технический сбой, обычно 24 часа проблема решена как и у вас было