ЯКЩО БЕЗ ЕМОЦІЙ ТО ЗАХИСТ ОСОБИСТИХ ДАНИХ РОЗРОБЛЯЛИ НЕВІГЛАСИ ПРИВАТБАНКУ!!!

lobach5 2 серпня 2022, 11:17
Необхідно було з Приват 24 проплатити рахунок за радіо плати з м. Харків. Зелена влада по всіх засобах інформує -зо потрібно оживляти бізнес та підтримувати людей та робочі місця. Приват банк дуже в лапках цьому сприяє. Так от щоб зайти в Приват 24 з компьютера я проходжу верифікацію з фінансового телефону й підтверджую згідно правил Приватбанку. Заходжу в особистий кабінет Приват 24 з компьютера формую платіжку на радіоплати й підтверджую оплату й тут починається сюр який вигадали працівники Привату. Помимо того що підтверджуеш проплату з фінансового телефону й браузер також просить дозволу місцезнаходження приват24 вивалює — Шалом Олег — щоб підтвердити платіж, а зателефонуй ка (щоб не було скучно) на номер 3700 щоб підтвердити те що уже підтверджено з телефону.Не забувайте що щоб зайти в приват24 Ви вказуєте номер фінансовий телефону й пароль й потім ще Вам телефонує папуга щоб Ви нажали одиничку. Телефоную на 3700 -відповідає сколопендра (автовідповідач по якому питанню Ви телефонуєте. Відповідаю що підтверджую платіж потім відповідає живий голос чи я підтверджую платіж. Відповідаю так підтверджую. До слова у них висвічується фінансовий номер телефону -з якогоя телефоную. Далі веселіше -для того щоб підтвердити Ваш платіж необхідно відповісти на декілька питань говорить голос. Ви нікому нічого у телефонному режимі не передавали дані картки та особисті дані -питає голос -відповідаю що ні не передавав. Вам не телефонували шахраї -відповідаю якщо таке станеться пошлю в телефонному режимі їх куди подалі. Далі голос каже Вам необхідно відповісти на декілька питань — питання місце народження дата народження ФІО реєстрація адреса — ФІО жінки -тобто те що Приват банк забороняє передавати в телефонному режимі Я відповідаю що це особисті дані й на деякі питання я Вам не буду відповідати по телефону. Як результат мене цей голос посилає у відділення Приват банку для проходження верифікації й блокує мій фінансовий номер телефону й рахунки. Мій стан …послати Приват банк услід за російським кораблем -це м’яко кажучи. Але потрібно діло робити. Добре -їду у відділення на Небесної сотні -заходжу — черга — а один працівник Приватбанку
приймає — три пенсіонера сидять чекають і чоловік з вісім стоїть чекає в цій же черзі на вході. на кожного клієнта мінімум 15−20 хв це мінімум. Я заміряв час. Почекавши хвилин 20 думаю діла не буде — пішов у інше відділення. Там такаж сама картина. Нічого не вирішивши телефоную на лінію Приватбанку й прошу надати телефон щоб поскаржитися на ситуацію що зробили працівники Приватбанку. Відповідь -ми не можемо надати Вам телефон для скарги.Ваш фінансовий номер телефону тобто з якого я працював заблоковано.Візьміть картку підійдіть до терміналу й розблокуйте фінансовий номер.Я відповідаю шановна яку картку мені взяти -якщо Ваш банк прапороносець заблокував усе. Ну тоді потрібно Вам звернутися у відділення. Коло замкнулося. Радіо плани вчасно не попадуть туди де вони зараз конче потрібні!!! Так хто робить шкоду країні більше ??? Шахраї чи Приватбанк ??? Коли Приватбанк був приватним -обслуговування було на європейському рівні. Зараз -на рівні нижче плинтуса. Не вірите -підніміть свої дупи -вийдіть на вулицю й запитайте у простих громадян перехожих. Від мене привіт!!! Де можливо буду робити Вам рекламу -самі розумієте яку. Оцінка обслуговування — 0 балів Як казав актор Абдулов у фільмі -країна не пуганих ідіотів. У цій ситуації повністю згоден з актором -царство йому небесне. Якщо десь у повідомлені помилка -вибачаюся -окуляри десь посіяв -бігаючи по відділенням цього банку. А відповідь банку буде наступна — типу усе це робиться для мого ж блага -для захисту особистих даних -а хто шахрай ??? — якщо я не можу користуватися своїми коштами -а в цей час банк користується цими ж моїми коштами. ???
2 серпня 2022, 12:44
Вітаємо!
Шкода, що наші піклування про вашу фінансову безпеку у вас залишили негативний осад:(
Дійсно, деякі операції можуть потрапляти на перевірку. Це викликано необхідністю впевнитись, що їх здійснюєте саме ви, а не третя особа і цим самим захистити вас від шахраїв.
Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити свої кошти.
Просимо проявити розуміння необхідності в операції верифікації.
Якщо ви не згодні проходити верифікацію дистанційно — можете звернутися в найближче відділення, де наші фахівці з радістю вам допоможуть. Спеціально для того, щоб ви не витрачали свій час на очікування в черзі — на нашому сайті https://privatbank.ua/map можете ознайомитися з завантаженістю відділень, ця функція значно допоможе заощадити ваш час.
З повагою, ПриватБанк.

SergeyNina
SergeyNina
2 серпня 2022, 19:57
Попробуйте выключить при работе с приват 24 vpn, proxy. У меня платёж идёт на верификациию часто если захожу в Приват 24 с прокси. Ещё проблема может быть в устройстве с которого заходите. Не заходите в Приват 24 с эмуляторов, виртуальных машин если их используете. Но чаще всего первое проблема или провайдер интернета.
3 серпня 2022, 23:25
Зачем так париться Если просто выбрать банк из огромного количества, такой как Вам нравится
2 серпня 2022, 20:00
Сами же залезли в залупу, но виноват банк) логика железная конечно у вас
4 серпня 2022, 11:46
О, а на манеже всё те же! Приватоботы. :)))
4 серпня 2022, 19:10
Все также *** которые сами себе создают трудности и потом ноют) Хотите сказать что нет?
3 серпня 2022, 23:23
Про то что в прошлом было всё хорошо, долго смеялся с открытым ртом во весь голос Яркий анекдот
3 серпня 2022, 23:24
Европейский уровень. Какие же громкие слова
4 серпня 2022, 11:50
Да, при Бене был самый лучший банк. Сейчас дно-днище. Но судя по тону твоих комментов «банков море идите в другой» ты платный комментатор Приватбанка.
3 серпня 2022, 23:24
В стране Море банков, выберите тот что Вам по душе, и наслаждайтесь обслуживанием

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ЯКЩО БЕЗ ЕМОЦІЙ ТО ЗАХИСТ ОСОБИСТИХ ДАНИХ РОЗРОБЛЯЛИ НЕВІГЛАСИ ПРИВАТБАНКУ!!!