Куда катится банк

MaksY7 1 серпня 2022, 14:01
Обслуживание банка все хуже и хуже, появилась необходимость сменить магнитную карту на карту с nfc чипом, через онлайн поддержку уточнить этот вопрос не смог, так как через приложение приват 24 такого вопроса нет, а как выйти на оператора не знаю, видимо этот пункт спрятали очень далеко, через звонок 3700 тоже самое, добавили робота, на оператора тоже не получилось выйти, пошел в отделение банка и услышал что нет нужного пластика в наличии и самое не приятное что узнать наличии по горячей линии нельзя. Я должен бегать в отделение, тратить время в очереди просто что бы узнать, очень плохие отношение к клиенту!
1 серпня 2022, 15:25
Нам шкода, що ви зіткнулися з незручностями.
Для підключення оператора телефонної лінії, якщо вашого питання немає в запропонованому меню, достатньо натиснути на відповідні цифри та символ (зазвичай це решітка), де потім наш віртуальний помічник з’єднає вас з профільним фахівцем. Також, ви завжди можете звернутися в нашу цілодобову підтримку чата на сайті: https://privatbank.ua/, де в полі « введіть повідомлення» вам потрібно описати ваше питання, та якщо його немає в запропонованому меню — обрати відповідний пункт в переліку та вам буде запропоновано підключення оператора.
Напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення, в якому місті ви знаходитеся та ми з радістю підкажемо вам адресу відділення, де ви можете отримати картку.

Ans
Ans
3 серпня 2022, 23:35
В стране Море банков уже не говорю про количество банков в мире , выберите тот что по душе и наслаждайтесь обслуживанием