Банкомат Приватбанку списав гроші і не видав

Varag 25 липня 2022, 18:40
Мав сьогодні дуже неприємну ситуацію з банкоматом Приватбанку. Під час зняття готівки завис банкомат та не видав гроші(а сума не маленька-20000грн), але з карти їх списав. Після чого прийшло сповіщення у Приват24 про формування заявки на повернення коштів. Вирішив заїхати у найближче відділення уточнити що до чого, де мені було сказано що кошти буде повернено на протязі доби, однак через декілька годин в приват 24 прийшло уточнення про те що термін розгляду заявки до 14 днів. Особливо насторожує напис «ми зробимо все для повернення ваших грошей». Ви серйозно?!!! Мало того що я не маю доступу до своїх грошей на протязі двох тижнів то ви ще й припускаєте варіант не повернення мені їх?!!! Чому я як клієнт маю страждати від ваших збоїв?
25 липня 2022, 19:32
Добрий вечір!
Так, інколи техніка може спрацювати некоректно та ми прагнемо, щоб всі наші сервіси завжди працювали на 100% і безперервно проводимо їх модернізацію. На даний момент, заявка на повернення коштів в роботі. Очікується проведення та звірка результатів інкасації, що дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. Ми завжди прикладаємо максимум зусиль, щоб якомога швидше опрацювати заявку та за наявності збою в банкоматі повернути кошти. За результатом обробки заявки ми додатково вас повідомимо.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банкомат Приватбанку списав гроші і не видав