Незаконне списання коштів з карти

Олена Гаращенко 11 липня 2022, 10:24
Я зараз тимчасово перебуваю закордоном. Користуюсь тут картою Приватбанк. Прийшло повідомлення на моб.додаток 07.06.22р. що з моєї карти знято гроші в сумі 119грн, за місяць потому, 07.07.22р., знов знято таку ж суму вже іншою фірмою.
Я ніяких послуг не підключала, згоду на це не давала, регулярних платежів не маю! Карту заблокувати і перевипустити не маю можливості, бо за кордоном, на ній велика сума грошей, яку я немаю можливості перевести на іншу карту (заховати), користуюсь тут нею регулярно, як бути? Як мені бути спокійною за збереження коштів в данній ситуації? Безпека банку?!
11 липня 2022, 11:07
Оплата з картки була проведена за підпискою на сторонньому сервісі. Така оплата можлива лише в разі, якщо на тому сайті були вказані реквізити картки, що відомі лише її власнику.
Знаходячись закордоном ви можете керувати своїми рахунками, блокувати і відкривати нові картки через Приват24. Якщо маєте труднощі з авторизацією в Приват24 закордоном, можете звернутись в онлайн підтримку на сайті pb.ua — наші фахівці будуть раді вам допомогти. Також колеги в чаті можуть підказати інформацію по сервісу, яку ми отримали при проведенні оплати, щоб ви могли пригадати сервіс і відключити підписку в особистому кабінеті або звернувшись в їх підтримку. В чаті можна написати «Оператор», щоб фахівець приєднався до діалогу та надав консультацію.

MykolaA
MykolaA
11 липня 2022, 10:58
«велика сума грошей, яку я немаю можливості перевести на іншу карту (заховати),» — зніміть готівку в банкоматі та засуньте в морозильну камеру. Дуже надійна схованка.
Jokets
Jokets
11 липня 2022, 22:54
Ничего не подключали говорите, ага ага. Не первый раз такой отзыв об забытой подписке
Ans
Ans
13 липня 2022, 0:38
Нужно посмотреть подписки, которые в приложении видны, все можно отменить