Люди в окупації залишені без власних коштів

Ukrop1111 7 липня 2022, 10:49
На окупованих територіях шириться проблема з переказами коштів між картками. Банк вимагає підтвердити транзакцію шляхом вводу коду з смс або підтвердження дзвінком. Але на окупованих територіях повністю відсутній мобільний зв’язок. В зв’язку з чим кошти просто заблоковані і люди, які і так знаходять в критичній ситуації, не можуть користуватися власними коштами.
ПриватБанк, переглянь політику безпеки безпосередньо для окупованих територій. Не залишай людей без можливості на виживання!!!
7 липня 2022, 12:11
Банк надає можливість увійти в Приват24 та підтверджувати операції в кабінеті різними способами. У разі виникнення складнощів при підтвердженні переказу запропонованим способом, наші колеги в чаті радо допоможуть знайти варіанти для вирішення питання та зміни способу підтвердження.

7 липня 2022, 12:38
У Вас в кол-центрі працюють некомпетентні спеціалісти або Ви відверто написали брехню. Тому що при звернені на 3700 неодноразово отримано відповідь, що рішення про підтвердження переказу коштів з картки на карту, через смс або дзвінок, приймається автоматично системою безпеки і нічого вони з цим зробити не зможуть.
7 липня 2022, 13:44
Як ми розуміємо ви можете зв’язатись з оператором і складнощів з зв’язком у вас не виникає.
7 липня 2022, 14:06
Особисто в мене немає, бо я знаходжусь на підконтрольній Україні території. Проблема саме на окупованій!!! Ви суть питання зрозуміли?
7 липня 2022, 15:07
На вказане питання відповіді відразу та повідомили про можливості авторизації та оплати
Ans
Ans
13 липня 2022, 1:06
Мобильное приложение по идее должно помочь
Інна Ярова
Інна Ярова
19 серпня 2022, 19:19
Добрий день! Повністю згодна з попередніми авторами. Мама чоловіка вже четвертий день проходить верифікацію і їй до цих пір не змінили підтвердження входу до Приват24 за допомогою pin-коду, хоча пишуть, що верифікація пройдена успішно. Зв’язку в них немає, я телефонувала операторам і благала про допомогу, бо знаходжусь на контрольованій території, а вони на окупованій з першого дня. Так оператор каже, що мама повинна особисто звернутися, а вони проходять ці верифікації і в результаті нічого. Завжди була задоволена Приват24, а тепер точно не хочу бути клієнтом і думаю про перехід в інший, бо раптом буде схожа ситуація, то жодної допомоги не отримаю. Просила і благала допомогти. Невже не можна на час війни зробити вхід до приват24 клієнтам на окупованих територіях за допомогою pin-коду, який знає лише власник. Не можна так, то зробіть можливість відправляти на месенджери (viber, WhatsApp). Така турбота про клієнтів, шкода. Більш ніж впевнена, що таким чином багато клієнтів будуть «тікати» від такого банку.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Люди в окупації залишені без власних коштів