Привласнення коштів кліента. Шахраї та мародери

DmytroB91 6 липня 2022, 17:44
Я знав що у Привата багато приколів, але коли вони вкрали в мене кошти я зрозумів що їм наплювати на своїх клієнтів.

Вчора 5/6/2022 о 23:55 я зробив переказ з PayPal на певну суму на картку Приват. Тут уточню, що на час військового стану немає можливості перевести долари з PayPal на доларову карту без подвійної конвертації. Під час переказу курс у Приват 24 та у Paypal був однаковий на продаж — 29.25, АЛЕ курс купівлі був змінений. Чому? Це питання у мене виникло після того, як побачив суму коштів на картці.
Отже я написав у службу підтримки Приват 24, пояснив ситуацію, оформили заявку. Вранці я бачу відповідь, що ви «мабуть конвертували під час зміни курсу». Підтримка супер!
Розумію, що тут не буде справи, набираю 3700, спілкуюсь з оператором, яка мені доказує, що зміна курсу може бути у будь який момент і є ще курс відділення (якого і що це таке пояснити було несила). Загалом розмова не про що, оператор доказує правоту банку і не хоче чути аргументи щодо статті на офіційному сайті.
Після цього я йду у відділення, де менеджер послухавши мене, запропонувала створити заявку на історію зміни курсу та ще раз написати у підтримку (це нічого, знову ж не дало).
«Шановний» приватбанк, майте сміливість визнати або свою некомпетентніть, або свою провину у тому, що ващі слова не співпадають із діями
P. S. Після другого разу спілкування у чаті приват 24 усе на що були здатні оператори, це «вибачте за незручності, але курс валют вже діяв на той час». Це дуже добре, адже мені стало краще, за ті гроші що я втратив отримав вибачте. Я вас не вибачаю, бо ви мені винні. Я більше ніж впевнений що ви будете тянути із відповіддю дуууже довго
6 липня 2022, 18:37
Добрий вечір!
Фахівці перевірять інформацію по операції та зв'яжуться з вами.

DmytroB91
DmytroB91
6 липня 2022, 19:01
І так цілий день. Мені вже смішно, бо шаблони відповідей у вас всюди однакові
Ans
Ans
13 липня 2022, 1:08
Обычно сейчас 2,3,4 банка у людей, попробуйте узнать где по чем , возможно будет проще с выбором

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Привласнення коштів кліента. Шахраї та мародери