Кредитний ліміт раптово обнулили

IhorKin 6 липня 2022, 16:28
Сьогодні в Приват24 прийшло повідомлення; за вашою карткою кредитний ліміт переглянуто. Дивлюся, залишилося 7 гривень, тобто поточну заборгованість заокруглили до найближчих 10 гривень в більший бік. Тобто його враз зменшили майже в 17 разів.
Спроби збільшити ліміт не принесли успіху, хоча подавалися всі необхідні документи.
Що найбільше неприємно, що коту під хвіст банк кинув більш, ніж 15-річну історію співпраці, коли жодного разу не було прострочення платежів, навіть в останні військові місяці вчасно погашалася поточна заборгованість (хоча, мабуть, їм нецікаво з такими працювати — жодного доходу з такого клієнта за стільки років) і їхній же УБКІ дає мені кредитний рейтинг 529. Їм явно нецікаво, що я маю в них рахунок ФОПа, що комунальні платежі вони списують з картки. Ну що ж, буду робити висновки, не на одному Приватбанку світ зійшовся клином.
6 липня 2022, 16:57
Рішення про збільшення чи зменшення ліміту банк приймає індивідуально для кожного клієнта аналізуючи велику кількість факторів, саме тому виділяти один з них було б некоректно, так як кожен має свою вагу і впливає на кінцеве рішення.
Рух коштів та позитивна кредитна історія також враховуються при встановленні та перегляді суми ліміту, але це не єдині фактори, на підставі яких банк приймає остаточне рішення.

IhorKin
IhorKin
13 липня 2022, 16:18
Відповідь, безумовно, змістовна, тобто ні про що. Але що найцікавіше історія цим не закінчилася. Минулого тижня поповнив картку на 340 грн. Сьогодні заходжу і не можу зрозуміти — залишок 7 грн. Куди поділися гроші? І тут до мене доходить — на ту ж суму зменшено кредитний ліміт — без жодних повідомлень. Сьогодні поповнив картку на 100 грн. Цікаво, завтра їх знімуть і на 100 гривень зменшать кредитний ліміт? То що, ви вирішили кредитний ліміт повністю обнулити?