Блокування коштів від громадян Турції .

Movhan 6 липня 2022, 11:42
Банк відмовив у swift переказі. Заморозили переказ від відправника який має вид на проживання в Туреччині. Документ що підтвержу реєстрацію та вид на проживання, до уваги не беруть. Таким чином блокує кошти осіб що проживають в Туреччині, та заморожує їх рахунки.
6 липня 2022, 12:59
Постановою правління Національного банку України «Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану» від 24 лютого 2022 року № 18 встановлено, що уповноваженим установам забороняється здійснювати будь-які валютні операції учасником яких є юридична або фізична особа, яка має місцезнаходження (зареєстрована/постійно проживає) в Російській Федерації або в Республіці Білорусь. Документом, який підтверджує резиденство іншої країни може бути посвідка на постійне(не тимчасове) проживання, яку, на жаль, ми не отримали від вас. Таким чином, щоб ми могли зарахувати переказ, відповідно до вимог чинного законодавства, просимо надати фото основної та зворотної сторінок посвідки на постійне проживання відправника.

Jokets
Jokets
6 липня 2022, 16:48
Вы предоставили тот документ что указал банк?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Блокування коштів від громадян Турції .