Банк з кожним днем все гірше і гірше працює

Bmira 4 липня 2022, 15:36
Нажаль, останнім часом дуже погано стала працювати майже вся система банку. Якщо раніше всі питання вирішувались дуже швидко і дійно вирішувались, то зараз дуже довго відповідають, довго перевярють інформацію, довго обслуговувають і на всі питання відповідають стандартними відповідями, мовляв, «зачекайте ще», «ми зробимо все, щоб прискорити цей процес», «нам важдива ваша думка» і все інше в такому жанрі, а по факту нічого не вирішується і я так розумію, що навіть не зацікавлені ані в утриманні старих клієнтів, ані у залученні нових клієнтів. Дуже шкода. Ставлю 2 зірочки тільки за те, що у період воєнного станного хоча б комісію для фіз.осіб спростували.
4 липня 2022, 16:04
Нам шкода, що у вас склалося таке враження. З початком повномасштабного вторгнення, навантаження на службу підтримки виросло в рази. Наші колеги намагаються допомогти усім, проте, іноді, дійсно, потрібно трохи зачекати. Вибачте за ці незручності та якщо у вас, на поточний момент, є невирішені питання з банком — напишіть, будь ласка, нам про це приватним повідомленням.
З повагою, ПриватБанк.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банк з кожним днем все гірше і гірше працює