Ігнорування пунктів договору про іпотечний кредит

Тетяна Растрогіна 1 липня 2022, 14:19
Маю договір про іпотечний кредит, у договорі прописано, що у разі настання форс-мажорних обставин мої зобов’язання можуть бути призупинені на час дії даних обставин та ліквідації їх наслідків терміном до 6 місяців з автоматичним продовженням дії договору на цей період. На жаль, банк ігнорує усі мої звернення, продовжується нарахування відсотків, губляться мої заяви і заявки. Якщо хтось має подібний досвід прошу поділитися варіантами вирішення питання.
1 липня 2022, 14:58
Вітаємо.
Бачимо, що 20.06.2022 р. вам був дзвінок від банку з наданням умов по реструктуризації — і отримана категорична відмова від співпраці.
Якщо ви передумали і бажаєте провести реструктуризацію, необхідно звернутись до відповідального менеджера для підготовки всіх документів.
Додатково з вашого звернення вам буде направлена офіційна відповідь.

Тетяна Растрогіна
Тетяна Растрогіна
1 липня 2022, 15:40
Я пишу про умови чинного договору, а Ви мені про умови виходу з кредитних канікул. Питання у тому чому мені відмовлено у моєму праві прописаному у договорі, чому ігнорується цей пункт договору? Я хочу скористатися пунктом договору, а не кредитними канікулами.
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
1 липня 2022, 16:18
Имеете полное право! Только без официального обращения в банк (письменно) об наступлениии обстаятельств признанных в договоре как «форс -мажор» и ответа банка, говорить о чем-нибудь просто бесполезно. Телефонные переговоры не имеют ни какой силы если не фиксировались надлежвщим образом. Отправьте банку письмо и получите ответ. И станет понятной позиция банка. Но просто так заставить этот банк выполнить условия договора будет совсем не просто.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Ігнорування пунктів договору про іпотечний кредит