0662219096 27 червня 2022, 9:46
24 червня 2022р банкомат Приватбанку, що встановлений на відділені Приватбанку в місті Києві, адреса вул. Мишуги 9А, не видав мені замовлену мною суму грошей з моєї картки Приватбанку 19000грн. але з картки списав і цю суму, ще й взяв за обслуговування 1%, то б то ВКРАВ у мене з картки 19000 + 190 = 19190грн. Начальниця відділення сказала, що відділення не відповідає за це, банкомати не на їх балансі, ні інструкції, ні номеру телефону на банкоматі (біля банкомату) на цей випадок немає. Вдячний оператору відділення Тетяні, що з'єднала з горячою лінією ПриватБанка, куди я подав заявку про невидачу коштів. Заявка зареєстрована за № 24930195. Сьогодні вже пішла 4та (четверта) доба, але відповіді працівників банку до цього часу немаю. Думаю, що треба звертатись до суду… Дуже хотілося б отримати офіційну відповідь керівництва Приватбанку…
27 червня 2022, 10:23
Проведення та звірка результатів інкасації, при обробці заявки на повернення коштів, дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. За результатом обробки заявки ми додатково вас повідомимо.
З повагою, ПриватБанк.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банкомат Приватбанку вкрав гроші : не видав 19000грн, а з картки Приватбанку списав 19190 грн.