Кидалово від Привата?

Sankat78 21 червня 2022, 14:09
21.06.22 об 11:58 проводив оплату через новапей (інтернет) на суму 3400 грн. Прийшло підтвердження на оплату СМС на суму 3400.
З рахунку списали 3805.
Не одноразове звернення на 3700 результату не дали. :(
Оператори розповыдають все що завгодно, крім того чому в підтвердженні одна сума, а списують іншу. :(
Про те скільки в мене заберуть грошей я дізнаюся вже після оплати?
21 червня 2022, 16:19
В ситуації, коли оплата здійснюється за послуги поштового перевізника вона проводиться без комісії, як і звичайна оплата через інтернет. При оплаті так званого «Накладеного платежу», зазвичай, операція зі сторони поштового перевізника проводиться, не як оплата послуг, а як Р2Р платіж, тобто, платіж з картки на картку, яким ця операція фактично і являється. Відповідно до діючих тарифів за проведення платежів з картки на картку, в тому числі не через Приват24, а із застосування сторонніх сервісів, передбачена комісія — https://privatbank.ua/perevod-na-kartu-schet-v-drugom-banke
Проводячи платіж через сайт чи додаток поштового перевізника має відображатись інформація про те, що оплата послуг перевізника і сплата «Накладеного платежу» це дві окремі операції і друга з них проводиться, як платіж на картку.

21 червня 2022, 16:26
І знову відповідь на якесь своє питання, яке я не ставив, я чітко запитав чому я ввів підтвердження платежу на суму 3400 а з рахунку списали 3805.
Про комісію я знаю.
OkeyDoki
OkeyDoki
21 червня 2022, 22:22
Че не понятного?

Банк не сотрудничает с нова пей и не знает как у них пройдет этот платеж…
27 червня 2022, 14:22
Но списывает с карты деньги банк? И вы хотите сказать что банк перед проведением транзакции не знает сколько спишет денег со счета?
Jokets
Jokets
22 червня 2022, 4:36
Ну так сумму точную к оплате пишет само приложение новой почты, где написано и предупреждают на что + комиссии по тарифам банка. До момента пока деньги не списались, а лишь запрос система никак не может знать будет ли то перевод средств за услуги/товар или прямая покупка товара
27 червня 2022, 14:27
Ну так сумму точную к оплате пишет само приложение новой почты, где написано и предупреждают на что + комиссии по тарифам банка. - ЭТО ВЕРНО.
До момента пока деньги не списались, а лишь запрос система никак не может знать будет ли то перевод средств за услуги/товар или прямая покупка товара — А вот это бред. Вы хотите сказать , что при проведении транзакции банк не знает на какую суму он проводит транзакцию? Я верно Вас понял?