Иван Данко 17 червня 2022, 18:36
Ігноруючи вимоги ЦК України, прийняти рішення та вимагати клієнтів оновити довіреності, навіть ті, які видані як безстрокові, тобто фактично припинити їх термін дії. Посилання на норму права на підставі якої це свавілля зроблено, в онлайн-підтримці дати відмовилися. Під маскою оновлення персональних даних вони вирішили оновити ще й довіреність, хоча довіреності не мають до цього жодного стосунку. Тобто має місце чистий ігнор чинного цивільного законодавства України. Це з таким банком Україна збирається до ЄС? Банкам, які топчать права людини і творять беззаконня не місце у правовій державі. Юристів банку, які погоджують такі розпорядження банку, треба звільнити з роботи, як безграмотних, щоби банк не ганьбили. Слабкість програмного забезпечення банку не дозволяє оформити довіреність віддалено, ось над чим треба подумати керівництву банку, а не творити беззаконня та лобіювати нотаріальні контори. Адже не секрет, що для оформлення нової довіреності доведеться заплатити нотаріусам гроші і чималі. Який відкат обіцяли нотаріусу за це керівництву найбільшого банку України. Чи це не ознака корупції, в якій вони погрязли.
17 червня 2022, 19:11
Добрий вечір!
На жаль, за даними з відгуку не вдалось вас ідентифікувати, щоб перевірити інформацію. Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контактні дані.

17 червня 2022, 19:23
«які видані як безстрокові, «- автора «взули» місцеві юристи.
ЗУ не передбачає безстрокових довіреностей. Всі вони мають обмежений строк дії.
Якщо на паперці написати «100 дол. сша», поставити печатку і підпис, він (папірець) не стане грошима.
27 червня 2022, 7:46
Чого ви лізете якщо не компетентні, вчить матчасть, а гарніше вивчить статтю https://minjust.gov.ua/m/dovirenist-scho-varto-znati Ви часом не працювали у банку юристом?
20 червня 2022, 13:50
…Посилання на норму права на підставі якої це свавілля зроблено…
Нет такого и быть не может.Согласно —
ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, №№ 40−44, ст.356)
Документ 435-IV, чинний, поточна редакція — Редакція від 07.05.2022, підстава — 2079-IX
А именно ст 247 — Строк довіреності
1. Строк довіреності встановлюється у довіреності. Якщо строк довіреності не встановлений, вона зберігає чинність до припинення її дії.
2. Строк довіреності, виданої в порядку передоручення, не може перевищувати строку основної довіреності, на підставі якої вона видана.
и ст 248 — Припинення представництва за довіреністю
1. Представництво за довіреністю припиняється у разі:
1) закінчення строку довіреності;
2) скасування довіреності особою, яка її видала;
3) відмови представника від вчинення дій, що були визначені довіреністю;
4) припинення юридичної особи, яка видала довіреність;
5) припинення юридичної особи, якій видана довіреність;
6) смерті особи, яка видала довіреність, оголошення її померлою, визнання її недієздатною або безвісно відсутньою, обмеження її цивільної дієздатності.
У разі смерті особи, яка видала довіреність, представник зберігає своє повноваження за довіреністю для ведення невідкладних справ або таких дій, невиконання яких може призвести до виникнення збитків;
7) смерті особи, якій видана довіреність, оголошення її померлою, визнання її недієздатною або безвісно відсутньою, обмеження її цивільної дієздатності…
27 червня 2022, 8:06
Відповідь від банку на відгук :Нам шкода, що Вам довелося зіткнутися з такими незручностями. Ми зарання попереджади наших клієнтів про те, що у випадку, якщо до 01.10.2021 клієнт не скасує чи не переоформить ці довіреності на нові, то банк розпочне процедуру автоматичного анулювання застарілих довіреностей. Після завершення цієї процедури довіреності було видалено із системи. Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь від банку — просимо подати запит на адресу: вул. Набережна Перемоги, 30, м. Дніпро, 49094, Україна . Окремо приносимо вибачення, що після звернення в підтримку у Вас залишився неприємний осад. Ми проведемо бесіду з нашим оператором для покращення якості обслуговування. Тобто висчовок: Якщо зроблені неправамірні дії, але кліента було зарання попереджено, то це вже правомірні дії.
27 червня 2022, 8:15
Вы же сами все прекрасно знаете -где этот банк, а где правовое поле! В моем случае, юрист банка подал в Суд документы на русском языке!!! Так что я не удивлен.
27 червня 2022, 7:47
Вивчить: https://minjust.gov.ua/m/dovirenist-scho-varto-znati
27 червня 2022, 8:35
Я зробила відгук та зробила запит по цьому питанню. Ось що я отримала на відгук від банку: Нам шкода, що Вам довелося зіткнутися з такими незручностями. Ми зарання попереджади наших клієнтів про те, що у випадку, якщо до 01.10.2021 клієнт не скасує чи не переоформить ці довіреності на нові, то банк розпочне процедуру автоматичного анулювання застарілих довіреностей. Після завершення цієї процедури довіреності було видалено із системи. Якщо Ви бажаєте отримати офіційну відповідь від банку — просимо подати запит на адресу: вул. Набережна Перемоги, 30, м. Дніпро, 49094, Україна . !!! Тобто висновок: Якщо зроблені неправамірні дії-свавілля, але кліента було зарання попереджено, то це вже правомірні дії!!! Також отримав відповідь від банку на мій запит: У разі якщо строк дії довіреності не обумовлений, довіреність є дійсною та діє до моменту її скасування. Максимальний термін дії довіреності законодавством не обмежений. !!! Як бачимо дві зовсім протилежні відповіді. Але по другій відповіді не відповіли як я маю відновити мої доручення у електронній базі.
27 червня 2022, 8:36
Мабуть без втручання прокуратури не обійдеться.
27 червня 2022, 11:24
Иван Данко 27 июня 2022, 7:46#
@ а гарніше вивчить статтю@ - вибачаюсь! Визнаю свою помилку.
Термін 3 роки було скасовано. Але, зауважу (сприймати до уваги не обов"язково): —
Є Положення Мінюсту з вимогами до довіреності, — має бути зазначено термін діЇ.

27 червня 2022, 11:36
Тому ні прокуратура ні суд ніякого криміналу не визначать!
Банк: «Ой! Вибачте!
Ми виявили, що документ НЕ відповідає вимогам, та просимо його замінити».
Це моя думка, диспут без мене.
27 червня 2022, 13:36
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ НАКАЗ 22.02.2012 № 296/5
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
22 лютого 2012 р. за № 282/20595
Про затвердження Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України
3. Визначення строку дії довіреності
3.2. Строк дії довіреності зазначається словами та визначається роками, місяцями, тижнями, днями і не може бути визначений настанням будь-якої події.
ЗІ: Помилка нотаріуса. Йому і виправляти. А платити клієнту.
27 червня 2022, 13:48
А платити клієнту. Ці коменти Мінюсту были зроблені в часи, коли вони були найкорумпованнішим органом. Безстрокова довіреність це втрачениі гроши нотаріусами.
27 червня 2022, 13:49
«зроблені неправамірні дії-свавілля, але кліента було зарання попереджено, то це вже правомірні дії!!! «- це демагогія.
ЗУ (змінений) не обмежує строк дії довіреності, але вимагає його зазначити.
Напишіть у новій довіреності хоч «99 років».
Бажаю успіхів у судах.
Гриня вам в поміч.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк займається самоуправністю. Ухвалюючи рішення не засновані на нормі права, які сигналять про корупцію у керівництві банку та лобіювання інтересів нотаріальних контор.