Бездіяльність

Tanasvistova 17 червня 2022, 13:06
Доброго дня, на даний час я з дітьми знаходжуся в Болгарії, я є постійним користувачем приват 24, оплачую комунальні рахунки, а на сьогоднішній день мені заблокували картку банку і вхід до приват24, я просто в шоці з цієї ситуації, я не маю доступу до своїх коштів неможу в магазині розплатитися карткою, мені не можуть рідні скинути кошти і я залишилась без коштів під час війни в чужій країні з двома дітьми це взагалі нормально??? А карту заблокували при покупці морозива, я проходила анкету наирозблокуванн картки, але дані не співпадають з тими які я колись вказували, то може в людини могло змінитися місце реєстрації за 10 років, як ви вважаєте, що це таке, як так можна, чоловік ходив у відділення в Україні і нічого, я дуже розчарована роботою працівників приватбанку через їх бездіяльність
17 червня 2022, 15:24
Ми уважно та відповідально ставимось до безпеки коштів наших клієнтів. При зверненні в підтримку для підтвердження ризикової чи нетипової операції, ми маємо ідентифікувати того, хто звертається, щоб впевнитись, що це саме власник картки. Перелік питань для ідентифікації є таким, відповіді на які знає лише власник картки. Відповідно до вимог регулятора (НБУ) клієнти повинні самостійно слідкувати за актуальністю даних, які були надані в банк та своєчасно оновлювати дані, якщо вони змінювались.
Ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення ваших контактних даних та перевірки інформації за ситуацією.

18 червня 2022, 5:13
Могло изменится что угодно, это ваша обязанность об измениях оповестить банк что бы они внесли корректировки по данным, но вы на это ложили как говорится, а теперь виноват банк потому что не помните данных которые указаны
18 червня 2022, 22:55
Спілкуйтеся зі мною мовою,на якій я до вас звертаюсь,це в першу чергу,а по друге не перекладайте своїх обов’язків це ваші обов’язки перевіряти дані,коли поновлюєте картку
18 червня 2022, 23:00
Ви як спілкується,що ви собі дозволяєте, що значить ложили как говорится,я це так не залишу!!!
19 червня 2022, 4:48
Та делайте что хотите, вы не сообщили об каких либо изменениях банк, то от куда им знать что например тот же адрес прописки у вас другой? Я могу общаться как угодно мне, вы вообще кто что бы указывать кому-то на каком языке общаться в интернете?) Корону снимите, вам никто ничего не должен.