Банкоматы не выдают деньги, со счета деньги списаны

MarinaSh92 16 червня 2022, 21:44
Банкомат ПриватБанка не выдал деньги, отобразил информацию что произошла ошибка, но деньги со счета списаны. Операция проводилась по карте банка Конкорд. Все бы ничего, но ситуация повторилась дважды за последние 2 месяца, первый раз — 24.04, второй раз — сегодня, 16.06. Операторы Привата кроме как посылать меня в Конкорд больше никак не реагируют. По предыдущей ситуации заявление в Конкорде оставлено 25.04, до сих пор Конкорд ответ от Привата не получил. Заявление о неисправности банкомата сотрудник Привата сегодня оформил только после моей 15-минутной истерики. В стране, на минуточку, война. У людей нет денег, 11 украденных вами тысяч — это не копейки. Люди не несут деньги на депозиты, так вы решили таким образом пополнять активы? Сомнительное решение, имейте совесть и верните то, что вам не принадлежит.
17 червня 2022, 9:47
Доброго ранку!
Так, інколи техніка може спрацювати некоректно та ми прагнемо, щоб всі наші сервіси завжди працювали на 100% і безперервно проводимо їх модернізацію.
Банк надає можливість користуватись своїми послугами як клієнтам, так і користувачам інших банків, розуміючи, що наша система банкоматів і терміналів доступна майже повсюди.
Що ж стосується звернень до підтримки, то дійсно, саме той банк, що випустив картку має проводити запит щодо коректності проведення операції, якщо клієнт не згоден з нею, адже лише банк емітент може бачити чи дійсно кошти списані.
Ми будемо раді допомогти вам в прискорені розгляду заявки.
Якщо вона дійсно була вже адресована до нас, то просимо надати в особистих повідомленнях деталі та по можливості підтвердження, що вона дійсно вже була направлена до нашого банку.

Jokets
Jokets
16 червня 2022, 23:53
45−120 дней согласно правил МПС
PrivatBankQM
PrivatBankQM
17 червня 2022, 14:07
Дякуємо за зворотній зв’язок в приватних повідомленнях. На даний час нами було отримано один запит на оскарження операції по вказаній вами картці. Вже на наступний день після отримання запиту ми підтвердили невидачу готівки, відповіли на запит і повернули кошти.
MarinaSh92
MarinaSh92
17 червня 2022, 17:28
Прямо даже не знаю, какому из банков верить.
Не знаю кто из вас там с кем связался, но сейчас меня набрал менеджер Конкорда и деньги возвращены, за это спасибо.
Вот бы сразу так слаженно сработали — и не пришлось бы негативные отзывы обрабатывать.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банкоматы не выдают деньги, со счета деньги списаны