Ще одне розчарування

ochudinovych 16 червня 2022, 14:08
У такий складний для всіх час, коли багато компаній шукають нові ринки для розширення, один із державних банків — Приватбанк — усіляко протидіє здійсненню їхньої діяльності. При запиті для відкриття доступу до рахунку будьте готові, що банк вимагатиме для верифікації купу документів (не список необхідних документів, а при кожному нагадуванні — новий — від установчих документів, сертифікатів до податкових декларацій та анкет). Крім того, зв’язатися з представником банку для того, щоб дізнатись на якому етапі знаходиться розгляд вашого запиту, практично неможливо. Менеджер Кирило, до якого неодноразово зверталися з подібними питаннями ігнорує запити, перекладає відповідальність на третіх осіб. які мають надати дозвіл на надання доступу.
У підсумку — уже 2 місяць банк годує обіцянками та відтягує до кращих часів. Дуже прикро та неприємно. Розчаровані. Витратили купу часу, нервів та сил.
Доступу до рахунку так і не отримали досі. Менеджер не відповідає.
Будьте обережні та оминайте Приватбанк, якщо цінуєте свій час та бізнес
16 червня 2022, 16:40
На жаль, за даними з відгуку не вдалось вас ідентифікувати. Щоб перевірити інформацію та розібратись в питанні ми звернулись в приватному повідомленні.

zig4free
zig4free
16 червня 2022, 14:12
Как по мне типичный отзыв про финмон банка. А не что что автор отзыва себе надумал.

Типичная ситуация в случае если движения средств от 3их лиц и ни как не зарегламентирована родом деятельности… или мимо кассы (деньги для ФОПа проводятся по счету физлица)