Банк продовжує гробити українську економіку

Наше підприємство звернулось в цей банк за кредитом по державній програмі «Доступні кредити 5−7−9%». Були представлені всі документи, які свідчили, що ми маємо право отримати цей ДЕРЖАВНИЙ кредит. Це ж і засвідчив дзвінок на гарячу лінію Фонду розвитку підприємництва. Ми, наївні, думали, що оскільки зараз більшість підприємств «лежать», саме нас, які продовжують працювати в реальній економіці, підтримають. Однак, банк як і в старі добрі часи продовжує, як у відомій комедії «плутати державну вовну і свою». Нам було відмовлено. На наше офіційне прохання 03.06.2022 р № 435-ВБ надати роз’яснення про причини, нам було направлено листа за підписом Г. В.Чорної, в якому ані слова про причину. Жодного. Не хочемо і все.
Нагадую, що кредит ДЕРЖАВНИЙ, а не банківський.
Оскільки, ще раз наголошую, жодної конкретної причини не було наведено щодо відмови, вимушений зробити припущення, що, можливо, працівники банку на нас образились, що ми хочемо гроші «на шару» і не здійснили ніяких неформальних кроків для їх отримання. Вже вибачайте. Час не той.
Банку хочу нагадати, що ви є лише обслугою для малого підприємництва, хоча уявляєте себе «вершителями долі». І такої обслуги зараз …коротше багато якщо культурно.
Шкодую, що за мої кошти платника податків цей скандальний банк, який зганьбив себе багатьма корумпованими справами, реанімували.
P. S. До працівників територіального відділення в мене претензій немає, люди на своїх місцях. Це питання до центрального апарату.

13 червня 2022, 19:00
А кто сказал что банк обязан давать кредит 100%?
13 червня 2022, 19:33
Ви читаєте по діагоналі чи природня здатність несприйняття друкованої інформації?
Кредит державний, є чіткі критерії його отримання. Банк лише посередник, за що отримує свій комерційний відсоток при наданні.
bobus
bobus
13 червня 2022, 21:06
Кредит державний ??? То ви самі то придумали, чи то власне у вас «природня здатність несприйняття» документів уряду ?
Держава компенсує банку лише відсотки по кредиту, а сам кредит — це кошти банку, тому йому й вирішувати: надавати його чи ні.
14 червня 2022, 6:59
Шановний працівник Приватбанку
1. Назва програми звучить «Державна кредитна програма «Доступні кредити 5−7-9»
2. Існують Чіткі Критерії (перечитайте кілька разів ці два слова для засвоєння) хто може бути і хто не може бути учасником програми.
3. У відмові мені не було вказано, яким критеріям ми не відповідаємо і конкретна причина відмови.
4. Якщо банк стає учасником ДЕРЖАВНОЇ програми , то «хочу-не хочу» вже не повинно проходити (хоча для вашого банку це, мабуть ,нормально).
5. Я не помилився, коли стосовно таких як ви в анкеті до допису відзначив пункт «повна некомпетентність працівників».
14 червня 2022, 9:03
Вы видимо не совсем понимаете значение слова «державна». Кредит даёт банк, а не государство. Но вы почему-то решили что это кредит который все могут получить

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банк продовжує гробити українську економіку