Банкомат не видав кошти

qwertyArt 13 червня 2022, 14:00
Намагався зняти кошти в банкоматі через сканування QR-коду. І вже втретє кошти знімаються з рахунку, а кошти банкомат не видає. Традиційний дзвінок в службу підтримки, традиційне слухання 40 хвилин тупого штучного інтелекту, який розповідає інфу не по запиту, бо не правильно розібрав мій запит. І от після оформлення чергової скарги на повернення коштів чекаю вже 5 день, а мені навіть не повідомлено чи одобрена моя заявка на повернення (сказали рішення протягом 24 годин). У мене питання: чому такий великий банк не може розібратися зі своїм банкоматом, який вже за два тижні таке робить втретє? Чому такий банк «бере і робить» нічого для свого клієнта? Останні гроші у вас, ви ними користуєтеся не сплачуючи мені відсотки за користування, а навіть кредитний ліміт відкрити не можете. Хоча я вже 6 років офіційно отримую зарплатню через ваш банк. Це політика банку? Це клієнторієнтованість? Чи просто так ви ставитеся до ЗСУ? Готовий слухати відписки про регламент і те, що кредит не дають, бо я військовослужбовець…
13 червня 2022, 16:10
Перепрошуємо за незручності.
На даний момент заявка на повернення коштів в роботі. Очікується проведення та звірка результатів інкасації, що дозволить нам впевнитись в тому, що кошти не були видані та визначити їх суму. Ми завжди прикладаємо максимум зусиль, щоб якомога швидше опрацювати заявку та за наявності збою в банкоматі повернути кошти. За результатом обробки заявки ми додатково вас повідомимо.
Ми також передали інформацію по банкомату профільним фахівцям, щоб вони перевірили коректність роботи пристрою і за необхідності провели його технічне обслуговування.

19036256
19036256
13 червня 2022, 14:37
Живі оператори пішли в бомбосховище.Тому ніхто нічого не вирішує.Онлайн скарги теж не приймають.
qwertyArt
qwertyArt
14 червня 2022, 12:21
Дякую за набір слів. По суті нічого не написали