Порушують закони.

Toughness 9 червня 2022, 19:24
Банк, який запросто зніме 50% від пенсії в рахунок простроченої заборгованості, не зважаючи на те, що це є єдиним джерелом доходу на зараз. Воєнний стан, вимушене переселення та існування на 50% пенсіі, а саме 900+ грн. цілий місяць. До того ж, провели без мого відома судове засідання та намагаються стягнути борг і с зарахувань на карту і за допомогою суду. Тобто, згідно постанови суду, про котрий я навіть не знав, я повинен ще й заплатити якомусь виконавцю, та таку ж саму суму банку. Ви там себе нормально відчуваєте? Постанови про тимчасове припинення стягнень на період воєнного стану — не для них. У них є свій, власний регламент, та всі інші закони грунтуються на ньому, а не навпаки. Постанови КМУ, закони президента — та ладно, в ПБ про це не знають.
Я був з цим банком багато років і багато років жодного разу не прострочив виплати по Універсальній. Але було достатньо опинитися в скрутній ситуації і пару раз не внести проценти — Суд, погрози. Вам треба на росію йти. Там Вам буде дуже комфортно, адже закони та люди для вас — ніщо. Дно, а не банк.
9 червня 2022, 20:22
Добрий вечір!
Списання коштів для погашення простроченої заборгованості здійснюється згідно з умовами договору через тривале порушення кредитних зобов'язань. За вашим зверненням раніше банк надав інформацію щодо питання законності подібних списань.

Jokets
Jokets
10 червня 2022, 22:29
Как банк ранее писал никак списаний таких нету и не будет тем кто до начала войны платил кредит, если вы до этого не платили его то почему банк что-то вам должен упрощать?
11 червня 2022, 11:43
Добрый день, сразу рекомендую обратить внимание на комментарий - ..Как банк ранее писал никак списаний таких нету и не будет тем кто до начала войны платил кредит, если вы до этого не платили его то почему банк что-то вам должен упрощать…
Этот комментарий направлен только на одно — увести вас от реальности и сути вопроса. Первое — Решение Суда по какому иску, банка к вам или третьего лица? Ну и сама суть исковых требований. Ну и кто выписывал исполнительный лист? Вам надо откинуть «все навороты от КМУ» и понять следующее, что доказать отсутствие сообщения о Судебном заседвнии практически не возможно, соответственно и возобновить слушание в апелляции тоже очень тяжело.
Но если в решении Суда не указана кокретная процентная часть возможных отчеслений) ваших слов 50%) то, рекомендую ознакомиться со статьей 70 Закона об исполнительном производстве — .…з пенсії може бути відраховано не більш як 50 відсотків її розміру на утримання членів сім'ї (аліменти), на відшкодування збитків від розкрадання майна підприємств, установ і організацій, на відшкодування пенсіонером шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, а також у зв’язку із смертю потерпілого, на повернення переплачених сум заробітної плати в передбачених законом випадках.
За іншими видами стягнень може бути відраховано не більш як 20 відсотків пенсії…

Все!
11 червня 2022, 11:51
Продолжение — вам обязательно надо посмотреть каким числом было открыто «провадження» и кто его открывал, постараться связаться с исполнителем (но сейчас это проблематично). Ну и последний шаг если такую сумму установил «исполнитель» обратиться в Мин Юст. В банк можете и не обращаться, но если банк в исковом заявлении озвучил сумму в 50% мотивировав, «гарантованую часткою погашення «то это уже другая история. И очень бы интересно было бы ознакомиться и с «исполнительным листом» и с самим «решением», возможно, что банк, в нарушение предписания «исполнителя» списывает не 20% а 50%.
С уважением!
Удачи!