Блокування карти універсальна Голд

yursovetnik 3 червня 2022, 16:35
Сьогодні, банком було заблоковано мою картку. При звернені до банківської установи щодо надання відповіді на якій правовій підставі заблоковано картку, відповідь отримав наступну: картку заблоковано, через те, що ми побачили у вашій кредитній історії, що у вас є пропущений платіж в іншому банку. На вимогу надати мені відповідь, чи я порушив умови договору з Приватбанком? Відповідь — ні! По мені є рішення суду, щодо стягнення грошових коштів? Ні! Відкриті виконавчі провадження? Ні!
Так от в мене питання, на якій правовій підставі банком заблоковано мої кошти в розмірі 1500 грн??? Мені не потрібна відповідь про ТОВ «Бюро кредитних історій», оскільки це є юридична особа, рішення та інформація якої не повинні нести жоден правовий наслідок! Оскільки в нас правова держава, то лише рішення державних органів мають впливати на рішення щодо обмеження прав фізичних осіб.
Вимагаю розблокувати кошти, та вибачитись за спричинені незручності.
До того ж ця ситуація виникла у воєнний час, та коли багато людей позбавленні робочих місць, ДЕРЖАВНИЙ БАНК викручує руки гірше ніж москальські гниди. Вважаю, що такі рішення банку мають бути висвітлені у ЗМІ та надано правову оцінку.
3 червня 2022, 18:30
Вітаємо!
Нам сумно, що ви відчули незручності та окремо приносимо вибачення, що після звернення в підтримку у вас залишився неприємний осад. Ми проведемо бесіду з нашим оператором для покращення якості обслуговування.
На жаль, зараз вам недоступні кредитні кошти. При цьому ви зможете користуватися особистими коштами при відсутності заборгованості. На даному етапі, банк проаналізував поточний стан та історію використання картки, і прийняв рішення встановити подібне обмеження. При прийнятті банком рішення про його скасування ви будете додатково сповіщені по SMS.
Також, ви отримаєте офіційну відповідь стосовно вашої ситуації, згідно регламенту.

3 червня 2022, 18:49
Я по моєму зрозуміло поставив питання-які мої порушення кредитного договору з ПБ стали підставою блокування коштів? З моєї сторони були порушення? Конкретно кредитного договору? Мої взаємовідносини з іншими банками не повинні ПБ хвилювати абсолютно. Сьогодні не сплатив, завтра сплачу!!! А ваші співробітники не винні, оскільки повторюють завчені фрази як мавпи. На даний час висновок один. ДЕРЖАВНИЙ БАНК В ВОЄННИЙ ПЕРІОД ПОРУШУЄ ЗАКОННІ ПРАВА ТА ІНТЕРЕСИ СВОЇХ КЛІЄНТІВ, та не тільки не підтримує, а й намагається довести їх до зубожіння. Чому не було жодного повідомлення або попередження??? Всупереч сказаній вашій позиції, ви на сайті розповідаєте про збільшення кредитних лімітів на період воєного часу!!! Ще раз запитую конкретно-коли і які були з мого боку порушення??? Чекаю відповіді і до зустрічі в суді, а також в ЗМІ
3 червня 2022, 19:10
І ще питання. На якій підставі банківська установа збирає інформацію щодо мене з невідомих джерел. Який аналіз проводився??? Мені співробітник банку повідомив щодо КІБ. Проте, я не надавав банку дозволу на збір щодо мене інформації. Це є ще одне порушення ПБ. Тому, вже підготовлено заяву до банку щодо заборони використовувати мої персональні дані, а також до правоохоронних органів щодо незаконного збору даних банківською установою