Крадіжка коштів з кредитної карти

MVI25252538 2 червня 2022, 16:36
11.04 та 12.04 приложение приват24 не працювало бо в них був якийсь глюк. 13.04 мені прийшло повідомлення що недостатньо коштів для розрахунку. Я ніякі операції не проводив давно вже з цією кредитною картою і вона взагалі була закрита. Я відразу ж подзвонив і заблокував її. Сума викрадених коштів склала близько 20 000 грн. Зарєстрував в них ще заявки на крадіжку коштів і написав заяву до кіберполіції. Віз і нині там… Сьогодні вони з мене здерли 520 грн за відсотки користування кредитом. Ще й кажуть що ви платитимете ті викрадені кошти.
Допожіть будь ласка як подати в суд на приват банк та змусити їх повернути викрадені кошти.
2 червня 2022, 19:25
Вітаємо!
Нам дуже шкода, що з вами трапилася така ситуація. Регламентні роботи в Приват24 проводилися з 23ї години 10 квітня до 8ї години 11 квітня, тому вони не мають відношення до операцій по вашій картці.
Хочемо звернути вашу увагу, що дані оплати могли пройти тільки при володінні інформацією про номер картки, СVV коду, терміну дії та у разі, якщо картка активна. Реквізити картки шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами (наприклад, камери спостереження на касах магазину і недобросовісні охоронці, передання картки до рук при оплаті, ненадійні сайти). Спробуйте згадати, чи не було у когось доступу до вашої картки.
Шанси оскаржити дані операції і повернути кошти розцінюються як високі, однак розгляд подібних справ строго регламентовано правилами міжнародних платіжних систем і може зайняти від 45 до 120 днів.
Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб допомогти у вирішенні питання на вашу користь.

2 червня 2022, 16:57
Ну так к юристу идите если хотите на банк подать в суд
MykolaA
MykolaA
2 червня 2022, 19:14
— «як подати в суд на приват банк «- зачекайте 15 звилин, допоможуть псевдо- юристи своїми порадами, , За принципом: — «сам я НЕ спромігся, але у тебе все вийде.
— «та змусити їх повернути викрадені кошти.» — а в цій частині - облом. Суд не допоможе.
mlp711141
mlp711141
2 червня 2022, 21:30
Искренне вам сочувствую. Не стоило вам доверять приматам ваших денежек… И вместо использования приложения Примат24 я всем рекомендую пользоваться только веб-версией. И ни в коем случае не держать на финансовом аппарате личных данных, а личный не делать финансовым.
3 червня 2022, 9:44
Ви неповірите як мені шкода… Я не користувався карткою в жодному інтернет магазині ви могли б це й перевірити якщо вам було б цікаво … З якого дива я повинен платити ті відсотки які ви зняли з ЗАБЛОКОВАНОЇ картки???
Заявку на крадіжку я подав вам відразу ж якого дива ви маєте право знімати з мене кошти???
Ви ж бачите яка ситуація в країні . Я залишився без роботи з якого хера мені платити ті ваші кошти???
Були б ви людьми то заблокували б ті кошти до вияснення крадіжки!!!
3 червня 2022, 9:47
Ну ведь кроме ваших слов что это были не вы, этого не подтвердил никто.
3 червня 2022, 13:06
Так, а для чого я писав заяву до кіберполіції???
4 червня 2022, 4:44
Ну так, а есть решение по делу? Есть суд который признал вас не виновным ?
Гера Залупа
Гера Залупа
6 червня 2022, 8:51
Да здравствует наш суд самый гуманный суд в мире!