Издевательство над клиентами

olegdonn 22 травня 2022, 21:10
Четыре дня не мог зайти в Приват24 из.за отсутствия покрытия мобильной сети. Написал запрос по Эл. Почте. Ответом отфутболили на онлайн допомогу.
Онлайн допомога- это СУПЕР ИЗДЕВАТЕЛЬСТВО, выдуманное приветбанком. С 11−23 до 21 -00 всё прошёл… верификацию, фотосессию…Все успешно. Потом передали мой вопрос специалисту профильному и там по-новой…-верификация, фото и т. д. Но фото не понравилось, видно за час изменился очень! В результате я понял, что спецы там такие, что не могут в своей космической системе разобраться и решить плёвый вопрос.
Или просто дана команда руководством банка всячески блокировать деньги людей в тяжёлое военное время и всё. ПОЗОР такому банку!
23 травня 2022, 10:06
Ми розуміємо, що може не бути зв'язку, щоб отримати смс або дзвінок тому в підтримці є можливість встановити альтернативний спосіб підтвердження входу в акаунт. При першому вашому зверненні фахівець був вимушений прослідувати в укриття через оголошену повітряну тривогу в його місті. В таких випадках ми даємо можливість клієнту обрати, залишитись в діалозі і почекати іншого спеціаліста або ж звернутись пізніше. Як бачимо, на жаль, ви вийшли з діалогу до підключення нового фахівця.
Коли через певний час ви повторно звернулись в підтримку, це вже було нове звернення, тому новий оператор мав ідентифікувати вас, щоб впевнитись, що спілкується саме з власником картки. На жаль, відправлені вами фото були нечіткі та не відповідали вимогам для того, щоб завершити ідентифікацію та змінити спосіб підтвердження входу в акаунт. Наші колеги в онлайн підтримці залюбки допоможуть у вирішенні питання при вашому наступному зверненні.

mlp711141
mlp711141
23 травня 2022, 14:23
Искренне вам сочувствую… Ищите другой банк…
olegdonn
olegdonn
23 травня 2022, 17:45
««.в онлайн підтримці залюбки допоможуть…» Не смiшить вже! Залюбки приветбанк тiльки знущаеться та шахрайством займаеться!