Банк потерял переведенные мне деньги и отказывается возвращать.

Fcmag 20 травня 2022, 10:12
15.04.2022 сделал возврат товара в Т Ц Эпицентр на сумму 87 грн. В этот же день 15.04.2022 в 11:41 Эпицентр сделал возврат средств (номер транзакции 210530193569) в размере 87 грн на мою банковскую карту. Эти средства на мою карту так и не поступили, имеется выписка со счета. Все выяснения в чате Приватбанка с разными операторами не увенчались успехом.
Эпицентр мне предоставил выписку по транзакции, что деньги ушли, а значит проблема в Приватбанке. 19.05.2022 в 11:34 обратился в отделение банка с просьбой вернуть средства, номер заявки — 1966610. И уже 19.05.2022 в 17:43 принято решение Приватбанком: «На превеликий жаль, нам не вдалося повернути ваші гроші. Згідно з правилами міжнародних платіжних систем (Visa, Mastercard) операція не підлягає поверненню.» (!!!)
Это шутка такая? Были отправлены деньги со счета на счет, Приватбанк их потерял и «операція не підлягає поверненню»?? «Офигенный» банк нечего больше сказать!
Получается, что Приватбанк может потерять любой перевод на любую сумму и просто откажется возвращать деньги ссылаясь на какие-то там правила платежных систем. Безответственность и раздолбайство на лицо! Надежность платежей и переводов в Приватбанке на нуле!
20 травня 2022, 12:29
На рахунки банку не надходило коштів по поверненню, яке б мала оформити торгова точка за вашим зверненням. Зі своєї сторони ми перевірили інформацію та не бачимо зарахування суми на рахунки банку. Відповідно, зарахувати кошти на картку ми зможемо вже після того, як вони надійдуть від торгової точки на рахунки банку за оформленим ними поверненням.
Заявка на повернення коштів опрацьовується згідно правил платіжної системи. Дану суму за заявкою на оскарження, на жаль, повернути немає змоги. Але банк зарахує гроші на картку, якщо сама торгова точка проведе повернення і відправить кошти на рахунки банку.
Окрім того, можливо, що при здійсненні оплати сума не була одразу списана, а лише зарезервована на картці. Таким чином при оформленні повернення торгова точка просто зменшила суму, яку списала пізніше з картки, замість списання всієї суми оплати і повернення частини коштів окремим платежем. Ви можете перевірити інформацію у виписці в Приват24 і звірити суму списання з картки з сумою в чеку.

Fcmag
Fcmag
20 травня 2022, 11:41
А можно уточнить у модератора почему моя оценка не была засчитана, а заявка отклонена?
zig4free
zig4free
20 травня 2022, 11:45
Не модератор — отзывы засчитывают раз в пол года

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банк потерял переведенные мне деньги и отказывается возвращать.