AnatoliiD 19 травня 2022, 15:23
Я мав картку універсальна, за якою виникла заборгованість.
В серпні 2018 р. Приватбанк звернувся до суду (справа № 686/18851/18).
Рішенням Хмельницького суду від 19 вересня 2019 року позов задоволено частково. Стягнуто з мене на користь АТ КБ ПриватБанк заборгованість, яка виникла станом на 20 червня 2018 року в розмірі 6 636,92 грн (Тіло + штраф 500 грн) та судові витрати в розмірі 1 762,00 грн.
Постановою Хмельницького апеляційного суду від 23 грудня 2019 року рішення Хмельницького суду від 19 вересня 2019 року скасовано та ухвалено нове судове рішення. Стягнуто з мене на користь АТ КБ ПриватБанк заборгованість яка виникла станом на 20 червня 2018 року в розмірі 6 136,92 грн основної суми боргу (тіло), 4 880,66 грн заборгованості за відсотками, штраф у розмірі 1 050,87 грн, а також судові витрати по сплаті судового збору в суді першої інстанції в розмірі 1 027,77 грн. В решті позову відмовлено. Стягнуто з мене на користь АТ КБ ПриватБанк 1 021,51 грн судових витрат по сплаті судового збору за розгляд справи в суді апеляційної інстанції.
ПриватБанк звернувся до виконавчої служби, було відкрите виконавче провадження, яке не закрите по сьогоднішній день всупереч прямій нормі ЗУ «Про виконавче провадження» ст. 40 та пункту 5 частини 1 ст. 39 — у зв’язку зі скасуванням постанови апеляційного суду постановою ВС.
Я оскаржив бездіяльність виконавчої служби до суду, розгляд ще триває.
Постановою Верховного Суду від 08 квітня 2020 року постанову Хмельницького апеляційного суду від 23 грудня 2019 року скасовано.
Рішення Хмельницького суду від 19 вересня 2019 року в частині стягнення штрафу у сумі 500,00 грн (фіксована частина) скасувати і ухвалити в цій частині нове рішення про відмову в задоволенні позову.
Додатковою постановою Верховного суду від стягнуто з акціонерного товариства комерційного банку ПриватБанк на мою користь судові витрати по сплаті судового збору у розмірі 1 198 грн 16 коп.
Десь наприкінці лютого — на початку березня я звернувся до заступника директора відділення по вул. Молодіжній м. Хмельницький Каравана Сергія Вікторовича з проханням скласти заявку щоб списали неіснуючу «заборгованість».
1 квітня 2022 р. мені повідомили, що розгляд моєї заявки займе 2−3 місяця часу і після цього мені нададуть письмову відповідь (№ заявки 32700676).
Декілька днів назад до мене зателефонували з Приватбанку і 2 рази зателефонували після 19.00 і оператор мені сказала «Я бачу що ви лишили заявку, яка зараз перебуває на розгляді вищого керівництва. Сплатіть борг».
Мені набридло спілкуватися з вашими працівниками, які постійно твердять, що рішення суду не скасовує договору, і що я маю сплатити «борг».
Почитайте постанову ВС — «колегія суддів Верховного Суду дійшла висновку, що Умови та правила надання банківських послуг не враховуються при визначенні прав та обов`язків сторін кредитного договору, оскільки не підписані позичальником, а тому Права ОСОБА1 Порушуються і банк в подальшому не Може здійснювати відповідні нарахування та Подальше Стягнення з позивача суми процентів за користування кредитними коштами, комісії та штрафів, що передбачені Умовами та правилами надання банківських послуг.»
З відгуків клієнтів видно що проблема ігнорування рішень судів має системний характер.
Найближчим часом я звернуся зі скаргою на порушення моїх прав до Національного банку.
19 травня 2022, 17:26
В своїй діяльності банк неухильно дотримується чинного законодавства. Ваше питання розглядається банком про що було повідомлено в телефонному режимі.

19 травня 2022, 18:50
Брехня. Банк мені не телефонував.
25 травня 2022, 23:10
Сьогодні, 25.05 об 14:39 до мене знову зателефонували з ПриватБанку (з номеру 063 33 75 920) з вимогою погасити заборгованість.
Шановні, ви порушуєте пряму норму ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту споживачів при врегулюванні простроченої заборгованості» II. Прикінцеві та перехідні положення 3. Юридичним особам, які на день набрання чинності цим Законом здійснюють діяльність з врегулювання простроченої заборгованості, фізичним та юридичним особам, залученим на договірних засадах такими юридичними особами до безпосередньої взаємодії із споживачем, його близькими особами, представником, спадкоємцем, поручителем або майновим поручителем, третіми особами, при врегулюванні простроченої заборгованості ЗАбороняється:
9) вимагати від споживача, … та/або інших осіб прийняти на себе зобов’язання щодо простроченої заборгованості, якщо це не передбачено договором про споживчий кредит або законом.
Не телефонуйте мені більше.
Я подам скаргу на ваші дії до Національного банку України.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Ігнорування рішення Верховного суду, надокучливі дзвінки, вимога погасити неіснуючу заборгованість