Работники Приватбанка — МОШЕННИКИ И ВОРЫ!!!

Ольга Олеговна 19 травня 2022, 0:32
Приватбанк- самый бессовестный, беспардонно врущий банк! ОБМАНЩИКИ, ВОРЫ, МОШЕННИКИ!!!
Работники отдела чарджбек Приватбанка присвоили себе мои деньги (уверена, что и не только мои), то есть попросту УКРАЛИ!!!, воспользовавшись поданными мной документами на оспаривание транзакций по Мастеркард согласно правилам международных платежных систем (МПС).
Очень жаль, что Приватбанк есть в нашей реальности. Это просто воплощение зла!
А если учесть, что это государственный банк, то совсем плохо!
19 травня 2022, 10:31
ПриватБанк слідує політиці нетерпимості до будь-яких видів та проявів шахрайства. Щодо описаної вами ситуації, зазначимо, що у разі успішного оскарження платежу за заявкою в платіжну систему, банк чи співробітники, що опрацьовують заявку не забирають повернені гроші собі, а зараховують їх на картку клієнта. ПриватБанк в своїй діяльності неухильно дотримується чинного законодавства, норм НБУ, а також правил міжнародних платіжних систем згідно з якими і проводиться оскарження платежів.
Ми завжди на стороні наших клієнтів, однак, на жаль, деякі операції не підлягають оскарженню, згідно з правилами платіжних систем, про що наші фахівці сповіщали вас в телефонному режимі та додатково банком було сформовано офіційну відповідь на ваш запит.

Ольга Олеговна
Ольга Олеговна
19 травня 2022, 23:01
Конечно «неухильно»! Само собой ! Оспариваете по правилам- это ясно. Тут Вам врать не дадут. Да и правила Вам учить стоит. У одного клиента сколько-то тысяч евро, у другого сколько-то тысяч… Приватбанк считает клиентов безмозглыми ничтожествами.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Работники Приватбанка — МОШЕННИКИ И ВОРЫ!!!