Будьте осторожны, банк решил присвоить мои личные деньги себе

Виктория Сметанникова 16 травня 2022, 8:44
на протяжении очень долгого времени я являлась клиентом приват банка, все было нормально, но в один не прекрасный день, зашла в личный кабинет, и увидела что все мои карты заблокированы… обратившись в банк через онлайн — чат, я узнала о тот что банк, неожиданно принял решение разорвать со мной договор. и чтоб забрать деньги — мне в банк надо явится лично. Но вся проблема в том, что это просто физически не возможно.сейчас идут боевые действия, я живу на оккупированной территории. Проехать к работающему банку нет абсолютно никакой возможности, и зная об этом, банк решил присвоить себе мои деньги. Там лежат мои личные личные средства, не кредитные, не выплаты какие то, а личные деньги. НЕужели в такое сложное время нет никакой возможности для банка провести онлайн индификацию и вернуть украденные банком мои деньги??? Будьте осторожны, это может произойти теперь с любым клиентом… доверив банку деньги — вы их больше не увидите…
16 травня 2022, 9:44
Добрий ранок!
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, ваше обслуговування у банку обмежене. Додатково вам направлена офіційна відповідь банком з даного питання. Вам необхідно звернутись до найближчого відділення банку із зазначеним у листі переліком документів та заявою про перерахування коштів на рахунок, що відкритий у іншому банку.

MykolaA
MykolaA
16 травня 2022, 8:53
Гарна казочка.
Katty777555
Katty777555
16 травня 2022, 10:07
Я Вас розумію і співчуваю тому що опинилася у такій же сітуації від Банку- це жахливо, коли увесь світ допомогає жінкам і дітям яки виїхали з під бомб чим може , Приват банк блокую карти і рахунки людей щоб залишити кошти собі і коростувватися їми на призначення банку!Це вилика не повага і наглість кликати людей з безпечного міста куди вони виїхали — до відділень до них у укриття під бомби до них, наражати клієнти на таку небезпеку . такому банку не місце в нашій державі
16 травня 2022, 14:24
Вы вообще поехали др праздновать
16 травня 2022, 14:30
Или не вы, где та что историю придумала красивую
mlp711141
mlp711141
16 травня 2022, 10:16
Искренне вам сочувствую… Не стоило Вам доверять приматам ваших денежек… Сами говорите, пропадают!
16 травня 2022, 11:50
И вот самый главный вопрос — как попасть в банк, не подвегнув свою жизнь опасности. Мы из дома выйти не можем, не то что ехать через линию боевых действий. Для вас , получется, чем меньше живых клиентов останется — тем лучше?
18 травня 2022, 12:54
«Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення'»…м-да, приват жжёт… где интересно, постановление суда, где меня признали международным терористом))))??? большего бреда я еще никогда не читала? или у вас была «контрольная закупка» оружия массового поражения? теперь что, деньги абсолютно любого клиента вы можете вот так себе присвоить?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Будьте осторожны, банк решил присвоить мои личные деньги себе