Надійшов запит на кредитну історію

ipotapenko 8 травня 2022, 14:48
В дію надійшов запит на кредитну істрію, попри те що я ще в відділенні при оформленні карти сказала що кредитний ліміт мені не потрібен ні за яких умов. З‘єднатися з службою підтримки не можливо. Спочатку збільшують кредитний ліміт без згоди, а потім треба висідіти кілометрову чергу у відділенні щоб його вимкнули. Вже жалкую що знов відкрила рахунок в цьому банку
8 травня 2022, 16:48
2.1.1.2.5.… При цьому Сторони узгодили, що протягом строку кредиту розмір кредитного ліміту може бути змінений Банком в односторонньому порядку як в сторону збільшення, так і в сторону зменшення, на підставі аналізу кредитоспроможності Клієнта в рамках розміру, зазначеного у абз.1 цього пункту, та не потребує додаткового погодження із Клієнтом.
Для подачі заявки на зменшення кредитного ліміту не обов’язково звертатися до відділення. Це можна зробити дистанційно в будь-який момент в Приват24 за кілька кліків.
У випадку, якщо на поточний момент у вас залишилися невирішені питання з банком — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
З повагою, ПриватБанк.

Jokets
Jokets
8 травня 2022, 15:13
Сидеть очередь что бы снизить кредит лимит? А вы с какого года простите? Приват24 зачем придуман?.
zig4free
zig4free