Социальная выплата

bjd078 4 травня 2022, 9:55
25.03.22 подал заявку на получение помощи 6500грн через ДІЮ в приватбанк, сегодня 04.05.22, деньги до сих пор не пришли!!! Я переселенец с Мариуполя, не осталось ничего!!! Зарегестрирован в г. Каменское Днепропетровской области. Но, люди в этом городе которые имеют и жилье своё, и работу давно уже получили эти 6500грн!!! Или вы думаете если я всё потерял то мне 6500 грн не надо???
4 травня 2022, 10:52
Міністерство економіки є розпорядником державних коштів, який відповідає за нарахування коштів на вказані рахунки користувачів.
Банк є отримувачем коштів від Міністерства економіки і здійснює зарахування на картку одразу, як тільки гроші надходять на рахунки банку.
На скільки ми бачимо, є деякі затримки у фінансуванні від Мінекономіки — потрібно почекати. Банк відразу зарахує після отримання фінансування;
також є деякі питання по спискам громадян, які надала Державна податкова служба. Так сталося, що ДПС після отримання заявок від громадян повторно зробила перевірку підприємств та вилучила ті підприємства, які не підпадають під критерії виплати — ви можете звернутись до Державної податкової служби за роз´ясненням. Контакти можна отримати за посиланням: https://tax.gov.ua/others/kontakti/.

Jokets
Jokets
4 травня 2022, 13:02
Какие претензии к банку если деньги государство их платит, а не банк
bjd078
bjd078
22 липня 2022, 15:37
Я к тебе обращался???в *** без мыла лезешь!!!