Александр Бабий 7 грудня 2020, 10:42
Возник вопрос с перевыпуском карты. Написал в поддержку из Приват24 — к сожалению мне не смогли ответить.
Не смогли ответить и в отделении куда порекомендовал обратиться оператор.
Я обратился на линию поддержки — написал письмо.
Со мной связались, внимательно выслушали мою проблему, взяли в работу моё обращения.
В течении 2 рабочих дней мой вопрос решился положительно.
Спасибо большое!
7 грудня 2020, 12:02
Дякуємо вам за відгук та перепрошуємо за те, що ваше питання не було вирішено за першим зверненням.
Ми зробимо все можливе для подальшого вирішення питань в одне звернення.
Wowa112 7 грудня 2020, 10:28
Здравствуйте! Карточкой привата 1.12.2020г оплатил в банкомате(привата) мобильную связь 185 гр. и 5 гр. комиссии. Прождал 2 часа. Денег нет. Связался с оператором, ответили, что в течении 3х дней решат мой вопрос. Через три дня пошёл в банк. Сказали что в течении дня решат мой вопрос. 5го числа опять связался с оператором. Присвоили уже номер заявки. Проверяю заявку, пишут ждите. Потратил на приват ( на общение ) более 5 часов. Если дорожите своим временем, не рекомендую приватбанк!
7 грудня 2020, 11:41
Перепрошуємо за цю прикру ситуацію.
Займаємось вирішенням питання. За результатами вас буде додатково проінформовано.
semenyukvw1994 7 грудня 2020, 9:36
Добрый день! воспользовалась картой универсальная ПБ, перед использованием погасила ее под 0. После этого через несколько дней 23 октября оплатила товар на 5200 грн, в расчете на то что они обещают пильговый период 55 дней. 20 ноября пришло оповещение что для закрытия долга по карте нужно погасить долг для продления периода 5327.14 грн, тоесть банк уже насчитал комиссию, хотя до этого я забросила уже 200 грн, а 26 ноября добавила еще 500.Итог 1 декабря было списано на комиссию 278,20 грн. У меня возникает вопрос, а где пильговый период? Я прекрасно пользуюсь картой УКРсиббанк, и там реально 2 месяца ни каких комиссий.
А теперь за оповещения;
1.В Укрсиббанке когда заходишь в клиент-банк и проваливаешь в нужную карту сразу видно сколько нужно оплатить для продление пильгового периода.
2.В Привате нужно отдельно зайти в уведомления (они там в перемешку и по универсальной и по з\пл картах) и искать где же напоминая банка.И самое интересное, что оповещения об акция высвечивается, а об долгах просто не высвечивается.
еще интересно что при расчете з\пл картой в магазине Ламода приват предлагает снять дополнительно комиссию, а через Укрсиббанк не каких доп.комиссий нет.
7 грудня 2020, 10:34
У карток «Універсальна» пільговий період користування кредитом – до 55 днів. Це означає, щоб не платити процентів, вам потрібно погасити заборгованість до 25 числа місяця (включно), наступного за тим, у якому ви скористалися кредитом.
Для перевірки суми, що необхідно внести на картку для залишення у пільговому періоді, вам достатньо обрати картку та натиснути на «Обов'язковий платіж» у Приват24.
У разі виникнення додаткових питань, просимо повідомити нас про це приватним повідомленням.
AndrosovAlex 6 грудня 2020, 15:12
Клиент банка с 2002 года.
Такой некомпетентности и неспособности решить элементарные вопросы еще не видел.
Не мене 10 лет назад некто с похожей фамилией утерял свой паспорт, а проблемы начались у меня.
С тех пор банк постоянно требует акуализировать мои данные, постоянно српашивает не терял ли я свой паспорт. При каждой актуализации банк не способен провести эту процедуру, якобы отправляя данные на дополнительную проверку, что вынуждает меня тратить время на повторные визиты. По требованию банка даже приходилось ездить в их отдел безопасности доказывать что я это я и мой паспорт у меня и я никогда его не терял и не писал заявление об утере.
Все это приводит к сложности в работе с банком, необходимость посещать отделения банка. В попытке решить эту проблему я предоставил банку все документы, которые он только пожелал. Но результат все тот же, банк не способен решить элементарную проблему.
Планирую перенсти обслуживание своих счетов (а так же счетов моих близких) в другой банк, если ситуация не решиться в ближайшее время.

Так же из опыта своих родных могу сообщить о полном самодурстве банка:
Сначала банк самовольно поднимает кредитный лимит по карте, затем по просьбе в отделении более не поднимать лимиты банк блокирует использование карты вообще. В колл центре ничего кроме «банк заблокировал карту до принятия решения» или «произошел сбой» ответить не могут. Никаких нарушений пользвания никогда ранее не было.

Часто бываю за рубежом и подвергать себя опасности остаться за рубежом с заблокированной картой по причине «банк так захотел, ожидайте 3 дня может разблокирует» желания не имею и никому не рекомендую полагаться на этот банк, так как он показывает свою несостоятельность.

Чтобы не быть голословным готов предоставить банку всю необходимую информацию.
6 грудня 2020, 17:20
З метою забезпечення реалізації вимог Закону України 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення', відповідно до статей 7, 55, 56 Закону України 'Про Національний банк України', статті 63 Закону України 'Про банки і банківську діяльність' Банк зобов´язаний забезпечити у своїй діяльності застосування ризик-орієнтованого підходу та вжиття належних та ефективних заходів, спрямованих на мінімізацію ризиків використання послуг банку для легалізації кримінальних доходів/фінансування тероризму, вчинення інших злочинів, також, що здійснюються із використанням інформаційно-комунікаційних технологій, здійснення ризикової діяльності, також стосовно клієнтів, з якими віддалено встановлено ділові відносини.
Обов`язково розберемося, чому виникла затримка із оновленням документів, за результатом перевірки додатково вас повідомимо.
Що стосується кредитного ліміту — протягом строку кредиту розмір кредитного ліміту може бути змінений Банком в односторонньому порядку як в сторону збільшення, так і в сторону зменшення, на підставі аналізу кредитоспроможності Клієнта в рамках розміру, зазначеного у абз.1 цього пункту, та не потребує додаткового погодження із Клієнтом. https://conditions-and-rules.privatbank.ua/main/view-content-71/?lang=uk
Блокування карток не проводиться безпідставно. Процедура направлена на протидію шахрайства. З-за кордону ви завжди можете звернутись до нашого чату на сайті банку, або в мобільному додатку для вирішення питання.
Алина Сентяева 6 грудня 2020, 14:15
Мне нравится этот банк. Очень хорошее приложение Приват24 где можно совершить любую денежную операцию не выходя из дома!!!
6 грудня 2020, 15:12
Дякуємо, що знайшли час та оцінили наш застосунок. Будемо продовжувати й надалі робити все, щоб наші клієнти залишалися задоволеними.
Мінфін
Відповідь адміністратора
8 грудня 2020, 17:24
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 08.12.2020).
Rina3189 6 грудня 2020, 13:24
Заказывала товар на сайте Prom.ua, с оплатой через промОплата. Заказ біл на 740 грн. ввела оплату через Gpay, у которому привязана универсальная карта ПриватБанка. В приложении приват24 пришло подтверждение операции на 740 грн. Потом просматривая баланс по карте я увидела, что снялось 769,60 грн. Написала в службу поддержки там сказали, что сайт сделал этот платеж как 2р2 и поэтому комиссия.
Я НЕ против комиссий и подобных вещей, НО когда это делается ОТКРЫТО. мне пришло подтверждение суммы в 740 грн. БЕЗ указания каких-либо комиссий!!! Таким образом Приват втихоря снял деньги с карты без каких либо предупреждений о комиссиях или типе платежа, т.е. НЕ БЫЛО возможности изменить карту для платежа или отказаться от платежа.
6 грудня 2020, 15:12
Інформація щодо тарифів є публічною і доступна на офіційному сайті.
Таке можливо, якщо сайт, на якому ви робили платіж, змінив налаштування в проведенні платежів і видавав p2p-платіж з картки на картку, як звичайну покупку товарів.
Платіж на картку будь-якого банку України через сервіси інших банків: 0,5% (min 5 грн) з власних коштів, або 4% з кредитних коштів.
morner 6 грудня 2020, 13:21
Зіштовхнувся з такою ситуацією: у мене виник обмін паспорта старого зразка на паспорт ID. Через деякий час, зайшовши до додатку одного з банків (а я наперед скажу, що клієнт двох банків одночасно, в тому числі і цього приват), побачив вимогу оновити дані, бо міграційна служба повідомила про те, що документ не дійсний і клієнт, тобто я, зробив новий. Я так і зробив. Завантажив та й все. Тут вирішив зайти у додаток приват, бо подумав, що те саме буде чи щось подібне, на кшталт актуалізації, але такого повідомлення чомусь не було. Ну, я подумав, може трохи пізніше з'явиться. Але так і не з'являлося воно два тижні. Тоді я вже сам вирішив написати в онлайн-форму приват24 що у мене новий паспорт ID замість книжечки і попросив розказати — як же мені оновити його у приват24, або може надати скан-копію одразу у онлайн-формі. Дівчина, яка підключилася (взагалі питань до неї немає, хороша і чемна людина і як завжди спілкування проходить добре з будь-яким, хто підключиться), сказала, що мені в такому випадку треба прийти у будь-яке відділення. Я її перепитав чи можна це зробити дистанційно онлайн, аби не наражати себе та інших на небезпеку, оскільки як бачимо, ситуація з пандемією зараз не дуже добра, а тут як назло у мене вже тиждень 37,4 температура. Дівчинка розуміє ситуацією і нічим не може допомогти. Каже приходьте тоді, коли одужаєте.
Я вирішив перепитати, а який у мене крайній строк, бо ж я можу хворіти і тиждень і більше, то на це питання вона не мала відповіді. Єдине, що ще сказала, щоб я слідкував і дивився при вході у приват24 може з'явиться повідомлення про актуалізацію і тоді ж з'явиться посилання на завантаження онлайн — от тоді і завантажите.
Ось така ситуація.

Я трохи збентежений.

На мою думку, в умовах пандемії і оцих карантинів, ще й локдауну очікуваного, можна було би розробити таку опцію, аби клієнт сам зміг оновити свої документи, як це практикується іншими банками. Чи не так? Ну або якщо до вас вже звертається сам клієнт і повідомляє, що у нього заміна документа (і тут якось дивно — один банк знає, що заміна і ДМС повідомила, а інший не знає, бо ДМС не повідомила?), то хіба не можна дистанційно це зробити ще й за його запитом? Нащо відправляти його у відділення в умовах, коли є реальна загроза здоровю?
Якось нерозумно це у сьогодення. Але це моя субєктивна думка.

Звичайно, я як одужаю, то першим ділом завітаю до відділення, але подумайте над такою опцією у майбутньому.

Інших проблем за 14 років, як я клієнт приват, у мене не було.
6 грудня 2020, 15:12
Банк самостійно ініціює збір документів дистанційно у web Приват24 https://privat24.ua, без відвідування відділення. У разі, якщо після входу в акаунт, у вас з´являється повідомлення і посилання — ви можете надати документи перейшовши за посиланням.
Інструкція — https://pb.ua/short?3W1.
В іншому випадку, ви можете звернутися з документами в будь-яке відділення ПриватБанку.
galunas 6 грудня 2020, 5:01
Живу в городе Ивано-Франковск, 4 декабря утром с карты сняли 20 700 гривен. В выписке операция по снятию денег произошла во Львове!!! Моя карта никогда не была во Львове, она всегда со мной.

Что самое интересное, через 30 минут после этой транзакции, пришла СМС о том, что ПриватБанк изменил мне пинкод в целях безопасности! Как можно снять 20 700 гривен в банкомате без карты да еще и в другом городе?!

Пока служба безопасности ПриватБанка приняла мое заявление, посмотрим что будет дальше. С понедельника буде разговаривать со своим юристом. Очень странные дела происходят в вашем банке.
dimus82 6 грудня 2020, 2:36
Розміщують об'яви від ТОВ металтехсплав з продажу металу, описують товар професійно, просять кинути гроші на картку мотивуючи не великим об'ємом товару, карта 4149 4993 4261 2817 Довгополик Діана
6 грудня 2020, 10:06
У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій, рекомендуємо звернутися в правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим відповідно до чинного законодавства запитом всю необхідну інформацію.
Mashamasha12345 6 грудня 2020, 1:58
Хотим выразить огромную благодарность сотруднику ПриватБанка Островерх Валерии Дмитриевне!!! Высококвалифицированный сотрудник и отличными человеческими качествами! Что так важно в наше время. Помогла решить все вопросы с карточкой, ситуация была не простая, она очень терпеливо разобралась, довела весь вопрос до конца. Помогала по телефону, на горячей линии. Очень благодарны! ПриватБанк может гордиться такими сотрудниками!!!
Дякуємо вам за відгук!
Мінфін
Відповідь адміністратора
8 грудня 2020, 17:21
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 08.12.2020).
priz333 5 грудня 2020, 16:50
Я Присяжний Юрій Володимирович.Клієнт Приват банку понад 20 років! У мене звісно була універсальна кредитка з лімітом понад 23000 гр. Більше двох місяців назад=почалися телефонні дзвінки=!.. =Оформіть карту =Голд=у неї переваги-більший ліміт-правда-вона=платна=. Добре-погодився-оформив! І що я маю на сьгоднішній день! Спочатку мені зменшили ліміт до 8000 гр-а вчора=поставили ліміт 00000! Після телефонного дзвінка на 3700-мені пояснили-що це=неми-це все=наш робот=! А чому б не сказати мені правду! Що під час карантину банк=боїться=збільшувати кр.ліміт! Це мені відоио з офійного джнрела! Але ж… у мене=відмінна кредитна істоія=це був=мій банк=20 років-а чому був-тому що я в понеділок=закриваю=карту Голд= і перевожу зарплату-пенсійні надходження в інший банк-чого і всім РАДЖУ! Єдиний банк-який не дає кредити навіть своїм клієнтам-ще й=забираю=кредитний ліміт=…
5 грудня 2020, 17:30
Нам сумно від того, що ви бажаєте закрити картку і оцінюєте весь банк лише за одним критерієм — надання вам кредиту. Дійсно, банк може в односторонньому порядку як збільшити, так і зменшити ліміт. Він встановлюється та змінюється на основі багатьох факторів. Один чи декілька з них виділяти було б некоректно, так як кожен має свою вагу та враховується при прийнятті рішення банком.
Рекомендуємо вам вчасно погашати заборгованість як в нашому банку, так і в інших фінансових установах. В такому разі, шанси на отримання бажаної вам суми кредитних коштів значно збільшаться.
З повагою, ПриватБанк.
Luprikon 5 грудня 2020, 15:57
Маю заборгованість за кредитною карткою. В телефонній розмові з працівником банку пояснив ситуацію і причину невчасного погашення кредиту.
Продовжують телефонувати з невідомих номерів що дня, категорично відмовляються представитись. Вже нарахували додаткові відсотки за прострочення платежу. Під час карантину заборонено нарахування будь- яких штрафів і пені. Також телефонують колишній дружині ( майже 2 роки розлучені) яка немає жодного відношення до мого кредиту, але є клієнтом 'ПриватБанку". В телефонній розмові погрожують встановити обмеження рідним і знайомим. Одним словом — займаються терором.
5 грудня 2020, 16:51
ПриватБанк, розуміючи складну ситуацію, що виникла внаслідок пандемії та введених додаткових мір для запобігання поширенню вірусу прийняв наступне рішення.
З 01.03.2020 до 31.01.2021 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору за користування кредитом.
Однак, введення карантину, а також інших заходів щодо боротьби із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, не звільняє клієнта від обов´язків щодо обслуговування кредиту згідно з умовами договору.
Якщо клієнт не вносить обов´язковий платіж, це вважається порушенням зобов´язань по договору.
Не забувайте, що своєчасне виконання зобов’язань – запорука формування позитивної кредитної історії. Завдяки бездоганній кредитній історії, ви можете розраховувати на лояльне ставлення банку в разі надання вам нових кредитів.
Ми звернулися до вас в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію по вашому випадку та проаналізувати здійснені дзвінки.
З повагою, ПриватБанк.
SERJIO011 5 грудня 2020, 14:03
Відділення за адресою: Київ, вул. Гната Юри, 7-Д
04.11.2020 г. я обратился в Приват банк, на улице Гната Юры, для актуализации паспортных данных лично. 05.12.2020 г. начали поступать звонки с Приватбанка, что бы я актулизовал свои паспортные данные. При обращении на линию банка оператор долго не хотел регистрировать мое заявление о том, куда пропали мои паспортные данные с ихней базы данных. Учитывая вышеизложенное, я считаю, что приватбанк умышленно сливает мои данные. В приват я не хочу ходить каждый месяц предоставлять свои данные. Все равно данные сольют. Получается Приват банк занимается противозаконной и преступной деятельностью. Утечка данных клиентов без проблем. Конфиденциальности никакой. Люди будьте внимательны.
5 грудня 2020, 14:22
Ваша ситуація потребує детальної перевірки.
Передали інформацію колегам. Додатково з вами зв'яжеться співробітник банку.
Ирина Проценко-Марюха 4 грудня 2020, 17:25
Обратилась через сайт приват банка за помощью для изменения номера телефона в онлайн режиме. Менеджер Максим вышел на связь очень быстро. Решение моего вопроса заняло около получаса времени. Консультацию и помощь получила в полном объёме. Качеством обслуживание очень довольна. Спасибо!
4 грудня 2020, 18:18
Добрий вечір!
Дякуємо, що ви з нами! Завжди раді допомогти :)
Snurnikov 4 грудня 2020, 16:32
Відділення за адресою: Харків, пр-т Незалежності, 7
В банке было несколько счетов в том числе расчетный счет предпринимателя по которому за последние 3 месяца проходило не много не мало около 400-500 тыс. грн. соответсвенно банк благополучно получал прибыль от наших клиентов за переводы на наш счет и никак его не смущал тот факт что я как клиент у них оказался в статусе — «банк в одностороннем порядке разорвал договор на обслуживание»

Как узнал?
После рождения ребенка я пошел в приват банк для оформления так называемой карты «покупок малюка» (сейчас вместо памперсов дают 5000 грн. единоразово) — это деньги которые можно потратить исключительно на ребенка. Простояв в очереди и попав к специалисту, я услышал что банк не может дать мне социальную карту, так как я нахожусь в черном списке.

А теперь расскажу про черный список кому интересно и как я туда попал?
Приват банк в далеком 2008 году мне как студенту ВУЗа выдал карточку для получения стипендии, отучившись пол года и решив уйти в армию на срочную службу, я забрал документы с ВУЗа предварительно закрыв стипендиальную карту. В итоге начала предпринимательской деятельности я обнаружил статьи в интернете по запросу своих ФИО о том, что с помощью моей карты были совершены мошеннические действия. Как оказалось псевдо продавцы выманивали деньги за товар на мою карту, потом каким-то образом их снимали (речь о суме 3000 грн, как выяснилось позже — был один перевод).
Никогда в жизни по этому поводу со мной не связывались ни с банка, ни с полиции, ни с других компетентных органов. Все мои попытки достучатся до приват банка и сообщить о том что я в это время находился на срочной службе в другом городе Украины, группа лиц совершавшая преступления отбывает наказание, о чем я также узнал из просторов интернета, что таких как я десятки обманутых клиентов конкретно этими мошенниками которые не могли не действовать в сговоре с сотрудником банка, что я готов предоставить справки о несудимости, и прочие подтверждающие документы — Приват Банк никак не реагировал, ответ постоянно был один — банк в одностороннем порядке принял такое решение.

Итог уход в другой банк. Расчетный счет также перенесен в другой банк, все социальные карты открыты во втором банке. Изначально было очень не приятно, так как ни один человек не захочет к себе такого отношения. Не приятно также, что сотрудники банка абсолютно никак не хотели решить ситуацию.
4 грудня 2020, 18:12
Добрий вечір!
Як ми бачимо, ваше питання було розглянуто профільними фахівцями з врахуванням всіх необхідних даних та за результатом проведено зворотній зв'язок. Також на пошту була додатково відправлена відповідь за вашим зверненням.
Laitin 4 грудня 2020, 16:28
Суть в том чтобы получить выписку о получении соц помощи банк потребовал оплатить данное действо в размере 100гр. А вот пенсионерам данная услуга обходится за без платно. Как минимум не справедливо как максимум рубают ребята с самых состоятельных одним словом добрые люди шоб вас там удавило
4 грудня 2020, 17:15
Будь-який клієнт має змогу отримати стандартну довідку через Приват24 безкоштовно та не виходячи з дому.
Окрім того, така довідка матиме спеціальний код, за яким можна перевірити (https://privatbank.ua/check), чи дійсно вона видана банком.
djiperskr001 4 грудня 2020, 14:36
Ну что ж, хочу рассказать вам о работе в департаменте валютных операций и валютного контроля. Предпочту остаться анонимным, так как к моему сожалению, все еще числюсь в нем. Начнем с того, что департамент был вполне сносным, а работа интересной при руководстве Куликовой Т.Н., но вот только с её уходом этот маленький валютный мир перевернулся с ног на голову, когда бразды правления отошли к Круглик Е.В и её КО. Не возможно было сидеть в офисе!!! тебя сканируют ежедневно пристальный взглядом, вдруг ты выпьешь лишнюю каплю воды или встанешь из-за своего стола, а вдруг ты попросишь отпуск?? сразу услышишь массу отмазок+ новые статьи закона( которые она сама судя по всеми и придумывает), то нельзя идти в отпуск на один день, то нельзя на два, то вообще нельзя, и как бы никого не волнует что ты мать одиночка или имеешь проблемы со здоровьем. В этом списке хочется выделить госпожу Кущ, которая на лицо не блещет интеллектом, но пытается всячески отыграться свои поведением. Говорит «не понимаешь-спрашивай», а когда спрашиваю посылает чуть ли не прямым текстом. В офисе голову отворачивает раз через пять здоровается. Скорее всего обычные операторы не достойны такой чести(( Очень жаль, что к этой команде присоединилась Забара А.В. Была отличным человеком, пока не связалась с данным кублом!!! Департамент превратили в какие-то куриные бои, в которых никто не думает об операторах, все думаю только о своей выгоде и наживе! Невозможно уже работать
4 грудня 2020, 16:05
Зміни, в тому числі в робочому процесі, є одним із показників розвитку. Ми постійно прагнемо надавати клієнтам лише якісне обслуговування, а співробітникам гідні умови праці та відповідну винагороду. При цьому, робота має виконуватись згідно з посадовими інструкціями, внутрішніми розпорядженнями та трудовим законодавством. Якщо ви маєте зауваження чи пропозиції, що можуть змінити на краще робочий процес, можна скористатись спеціальними внутрішніми каналами, подавши відповідний запит.
Login999 4 грудня 2020, 13:41
Как можно многотысячный город оставить в выходные дни только с одним терминалом (который вечно забит) и не одного банкомата. Ситуация не одного месяца и не одного полугода!!!
4 грудня 2020, 15:03
Для встановлення терміналу самообслуговування існує канал подачі заявки юр. особою або власником приміщення:
— Сайт pb.ua/tsoforme
— Приват24 для бізнесу — розділ «Послуги».
Щодо банкомату, наші фахівці оглянуть, проаналізують місце і якщо буде технічна можливість і наявність орендодавця, встановлять.
Знімаючи готівку з карток ПриватБанку в банкоматах інших банків по Україні ви не сплачуєте додаткової комісії.
Ми запровадили зручний сервіс і тепер не треба шукати банкомат і чекати в черзі. Ви можете зняти до 500 грн готівкою під час проведення купівлі за картками Visa та MasterСard незалежно від суми купівлі.
Деталі є тут — https://privatbank.ua/hotivka-na-kasi
Bclub2940004 4 грудня 2020, 12:50
Банк в одностороннем порядке разорвал договор на обслуживание, карту заблокировал, деньги куда-то перевёл (якобы на реквизиты моей карты в другои банке, указанные мною в заявлении).
С карты Привата деньги списаны, на мою карту в другом банке не зачислены.
Служба поддержки пинает от специалиста к специалисту…
4 грудня 2020, 14:17
Передали питання колегам. Додатково з вами зв'яжеться співробітник банку.
Kk1976 4 грудня 2020, 12:48
Відділення за адресою: Тернопіль, вул. Руська, 37
Я звернулася у відділення банку мТернопіль вул Руська 37 для оформлення ОКРЕМОІ кредитноі карти -для оплати частинами в інтернеті… Працівник банку без моєі згоди перевипустила мою дебетову іменну карту на безплатну і об"єднала дебет і кредит в одну карту… я це зразу не зрозуміла… поскільки працівник мені сказала я вам перевипущу кредитну карту… я перепитала а в мене була кредитна карта? чому я про це не знала скажіть який в неі був номер? працівник мені відповіла що вже номера не бачить… вже дома я зайшла в приват 24 і побачила що моя основна карта не відображається… зателефонувала на гарячу лінію і була в шоці від того що зі мною так поступили… залишила скаргу і іі тепер довго розглядають… а в мене є своі проблеми і карточка мені потрібна вже… Коли банк був приватним був порядок… став державним бардаком…
4 грудня 2020, 13:45
Приносимо свої вибачення за незручності.
Йдемо до приватних повідомлень, щоб розібратись в ситуації.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝