Поводження банку в час війни

tonisukr 1 травня 2022, 22:24
24.02.2022 в Україні почалася війна. Кожного місяця 25 числа треба гасити кредитні кошти, якщо ти їх витрачав, щоб тобі не нарахували відсотки. Так от фізично можливості не було покласти гроші на картку. Бомбили міста, падали ракети, і таке інше. Тим часом приват банк бере і НАРАХОВУЄ людям відсотки, тому що вони не пішли під ракетно бомбовими ударами до терміналу покласти гроші цього клятого 25 числа! Жодного дня банк не дав клієнтам можливості внести ці кошти трохи пізніше. Такого відношення ні від держави ні від державного банка я не очікував, та й думаю мільйони людей зі мною погодяться. Це була остання крапка в відносинах з приватбанком.
2 травня 2022, 9:22
Добрий ранок!
На жаль, життя кожного з нас сьогодні змінилось. Часткове повернення плати за кредитні кошти зараз необхідне для підтримки та стабільності економіки і банківської системи України, яка забезпечує життєдіяльність бізнесу та країни.
Розуміючи, що кожен з нас опинився у скрутному становищі ми свідомо знизили відсоткову ставку за використання кредитних коштів вдвічі (до 1.7% замість звичайних 3.5% та 3.4%), що суттєво знизить фінансове навантаження. При цьому кредитні канікули продовжують діяти, і ви можете вносити платежі зручними частинами для вас.

Jokets
Jokets
2 травня 2022, 4:27
Окей и в какой же банк вы пойдете? А ну назовите банк где нету % по кредиту сейчас? Ах получается прощайте все банки Украины. Расскажу лайфхак ведь вам не хватило сообразить — если у вас наличка и негде пополнить карту то находите человека наоборот с деньгами на карте он вам их переводит, а вы даёте ему свою наличку ТОЛЬКО никому не говорите это секрет.
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
2 травня 2022, 13:37
Правильно, особенно на границе масса валютчиков с пачками приватовских карт, правда услуга платная, а так «в полный рост» и с.р.а.т.ь. валютчики хотели на фин мониторинг, или как это в привате называется?
Lolik1837
Lolik1837
2 травня 2022, 5:20
Я тоже честно говоря не понял сути проблемы. Ведь действительно проще простого- просишь любого знакомого у которого на его карте есть деньги перевести сумму долга на свою кредитную карту . Потом просто рассчитываешься со своим знакомым, когда тебе удобно. . Что-то автор чепуху несет