Приват списав кошти з рахунку в мінус🤬

SvetlanaP1979 1 травня 2022, 14:42
Добрий день! Знаходжуся за кордоном. Наразі розплатитися карткою Привата (постійно і давно вже користуюся послугами, тому і не маю карток інших банків) не маю можливості, а це єдиний спосіб купити необхідне. Почалося з того, що 23 квітня, я хотіла розрахуватися за покупку, гроші з рахунку списало, а до магазину не надійшли кошти. Почекала до вечора, ситуація не змінилася, тому я почала писати в онлайн підтримку, де мені постійно надходило сповіщення про повітряну тривогу і неможливість техпідтримки зі мною зв’язатися. Так само було і наступного дня. Тому я написала про ситуацію, отримала відповідь на мейл з номером моєї заявки 38930 і обіцянкою отримати відповідь впродовж 3 днів (чого не бачу і досі). Наступного разу перевіряючи баланс по карті, я побачила, що тепер на рахунку було ще списано таку суму, що в мене тепер мінус (це, на хвилинку з кредитними моїми, за якими потім нарахують пеню🤬) Я ніколи не знімала з картки в мінуса! Знову почала писати, довго чекала зворотнього зв’язку, нарешті озвалися, сказали, що збій був у POS терміналах (хоча це брехня, бо збій таких транзакцій був в різних країнах і термінали працюють на різних платформах (!)), пообіцяли повернути все, що було некоректно списано до 29 квітня. Ок! Почекала, знову написала в підтримку 28, бо ніякого повернення, звернулися на моє ім'я, спитали номер картки👍🏻(не видно ж моїх даних), і суми до і після, а також час списань (одне в магазині я знаю, а інше стирили без мене, жодної смс чи повідомлення взагалі). На що я отримала: чекайте ще 10 днів і подяка за розуміння🤬, а ну ще сказали що надходжень за цей час не було!!!(А як я це можу перевірити? А ніяк!😉 Класно ж? Чудовий банк! Дууууже цінують і поважають усіх клієнтів! Сьогодні вже 1 травня, на балансі мінус, оплатити необхідне не маю можливості, свої відчуття навіть описувати не буду- це ж, мабуть стидно нити, бо мої проблеми не гірші від інших, правда ж, Приват банк?! Ви там щось переносите у хмари, змінюєте правила переводів, про що я дізнаюся з новинних ресурсів, а окремий клієнт- *** сидить і чекає првернення і можливості дітям продукти купити і борги повернути (в які загнаний завдяки вашій роботі!) Я не маю жодного уявлення, що у вас там коїться, хто у вас так майстерно нагнув купу народу (бо на форумах описують багато схожих ситуацій), але вирішуйте, будь ласка, це питання швидше. Така ситуація неможлива, в принципі, в іншій державі, і клієнти би отримали компенсацію за кожен момент такої непрофесійної роботи, але ж ми говоримо про бесправних лохів-клієнтів Привату, яких можна кинути, правда?!
1 травня 2022, 17:17
Перепрошуємо за завдані незручності. Фахівці прикладають всіх зусиль, щоб вирішити питання якомога швидше.

Lolik1837
Lolik1837
1 травня 2022, 15:03
А какой максимально установленный законом срок для решения банком таких вопросов? Вроде как у банка времени по закону гораздо больше чем одна неделя?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приват списав кошти з рахунку в мінус🤬