Уже целый месяц не приходит 6500 грн. помощи.

Black878685 25 квітня 2022, 11:23
25.03 подал заявление на помощ в размере 6500 грн в ДИЕ. Заявку приняли, написали ждите 10 дней. Переодически захожу смотрю, денег нет. В Дие так же писали, что деньги перечислили, через день опять написано ожидайте 10 дней. ПРОШЕЛ МЕСЯЦ. Когда начислят помощ?
25 квітня 2022, 12:34
Міністерство економіки є розпорядником державних коштів, який відповідає за нарахування коштів на вказані рахунки користувачів.
Банк є отримувачем коштів від Міністерства економіки і здійснює зарахування на картку одразу, як тільки гроші надходять на рахунки банку.
Є деякі затримки у фінансуванні від Мінекономіки — потрібно почекати. Банк відразу зарахує кошти на картку після отримання фінансування; також є деякі питання по спискам громадян, які надала Державна податкова служба. Так сталося, що ДПС після отримання заявок від громадян повторно зробила перевірку підприємств та вилучила ті підприємства, які не підпадають під критерії виплати — ви можете звернутись до Державної податкової служби за роз´ясненням. Контакти можна отримати за посиланням: https://tax.gov.ua/others/kontakti/.

26 квітня 2022, 10:09
23 марта подали заявку,успешно!До сих пор денег нет!А цены почему-то растут!Ну и как быть?Куда обращаться?Или решили в очередной раз натянуть украинцев!!!Хотя, ничего странного,у нас так всегда!Поют хорошо,но почему-то это пение,очень воняет!!!
Тетяна Стоянова
Тетяна Стоянова
26 квітня 2022, 12:08
Теж заяву було подано ще 28.03.22 але й досі нічого не прийшло.Хочь у відгуках писали шо 21.04.22 декому прийшли гроші.Будемо сподіватися шо до кінця місяця як казав Шмигаль гроші будуть 💸
Денис Стадник
Денис Стадник
28 квітня 2022, 3:55
23 березня 2022 року я подав заявку на отримання допомоги по програмі «єПідтримка» для осіб, які втратили частину заробітної плати внаслідок війни в Україні. Заявка була успішно прийнята. Станом на 28 квітня 2022 року я не отримав допомогу в зазначенний термін (10 діб). Хоча моя дружина, яка працює зі мною в одній компанії, отримала допомогу 21 квітня але подавала заявку пізніше мене на день. Допоможіть в роз’ясненні даного питання та в який термін можна буде очікувати на допомогу?
Kikulia
Kikulia
3 травня 2022, 11:46
Звоните на 1545
19 травня 2022, 13:20
23 марта подал заявку, скоро два месяца как «идут» деньги. Не выплатили эти, зато бросились ещё кучу выплат придумывать…
Я так понял что на бумаге заявки принимались до 31 марта, а фактически до 22. Те кто 22 подал, пришли через 4-5 дней деньги, кто с 23 по 31 не получили ничего.
19 травня 2022, 17:15
Хтось додзвонився на 1545?
25 травня 2022, 11:11
Пришли!
28 травня 2022, 8:48
Когда?
28 травня 2022, 9:04
31 березня подав заявку, так і нічого …

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Уже целый месяц не приходит 6500 грн. помощи.