КРАДІЇ!!!

2Master2 25 квітня 2022, 9:24
Відділення за адресою: Хмельницький, пр-т Миру, 72/5
Зі мною стався прикрий випадок з цим продажним, шахрайським банком. В кінці 2021 р. у мене виникла потреба акумулювати кошти, оскільки я відчувала погіршення здоров’я, а тому за листопад місяць мною було зароблено 10 тис.грн. (квитанції про надходження коштів у мене є). Постійний моніторинг рахунку говорив про те, що кредитний ліміт становить нуль грн.(як я і вимагала). Так що вони роблять — ставлять мені без мого відома кредитний ліміт 5 тис.грн. і коли я повторно вимагаю його вирівняти на нуль, то мої кошти у розмірі 5 тисяч гривен зникають!!! З завідуючим цієї філії у Хмельницькому по Пр. Миру спробувала з’ясувати, то де ж мої кошти, але цей цинік, *** мені сказав — А ти спочатку доведи, що вони у тебе були!!! І що цікаво: у транзакціях ніде не простежується рух цих вкрадених коштів, а витрати переобраховуються на залишок суми!!! Мною був найнятий адвокат, були суди, але поки що ніякого руху, бо роблять з мене — вчителя інформатики якусь нетямущу клієнтку. Я сподіваюсь на те, що рано чи пізно ці шахраї своє отримають! Не піде їм на користь ні одна копійка, а їх відприски чи й вони самі використають їх на ліки.
25 квітня 2022, 11:05
Якщо на картці встановлено кредитний ліміт, наприклад, 5 000грн, який був не використаний і ще є 5000грн власних коштів клієнта, доступний баланс буде 10 000грн. Доступний баланс це саме та сума коштів (кредитних та власних), яка доступна для користування по картці. Важливо розуміти, що доступний баланс не обов'язково дорівнює сумі власних коштів. Якщо ж зменшити кредитний ліміт до нуля, доступний баланс також зменшиться рівно на суму кредитного ліміту і на картці залишаться лише власні кошти клієнта, які не списуються при зменшенні кредитного ліміту. У прикладі наведеному вище, якщо зменшити ліміт на 5000 грн то на картці доступний баланс стане 5000грн, що відповідатиме тій сумі власних коштів, яка була і до зменшення ліміту.
Ви можете впевнитись в тому, що ваші власні кошти залишились на картці при зменшенні ліміту переглянувши виписку в Приват24, в якій відображаються весь рух коштів (трати та надходження). Якщо у вас є власні підрахунки та квитанції (про трати і поповнення картки) згідно з якими на картці мало б бути 10 000грн саме власних коштів, ви можете надати їх нам в приватному повідомленні.
Профільними фахівцями було детально розглянуто ваше питання з перевіркою всієї необхідної інформації та надано офіційну письмову відповідь за результатом.

Lana30
Lana30
25 квітня 2022, 9:30
Зачем хранить собственные средства на кредитной карте? Есть карты для выплат.
Jokets
Jokets