Незаконне списання комісії за нарахування соцвиплат

14.04.2022 за нарахування соцдопомоги (дитячі) Приватбанк стягнув комісію у розмірі 4.30. Хоча у правилах використання картки чітко прописано, що за нарахування зарплати та соцвиплат комісію не мають права знімати. Після звернення до працівників банку, мені повідомили, що сталася помилка, кошти буде повернено. Станом на сьогодні, 24.04.2022 року кошти так ніхто і не повернув. Множимо умовно 200тис дітей на 4.30 комісії з кожного… непоганий дохід виходить. ПриватБанк взагалі полюбляє порушувати права користувачів. Наприклад, при перевипуску картки для виплат змусили в обов’язковому порядку оформити картку «Універсальна», бо без неї картку для виплат не дадуть. Пізніше на гарячій лінії підтвердили, що картка універсальна видається за бажанням користувача.
24 квітня 2022, 18:27
Вітаємо!
Якщо при зарахуванні була стягнута комісія 0.5%, але кошти мали ознаки цільових, як то пенсія, соц. виплати чи інші цільові зарахування, ми шукаємо шляхи для якнайшвидшого вирішення питання. Просимо вибачення за ситуацію.
Оформлення картки «Універсальної» не являється обов'язковою умовою для перевипуску картки для виплат. Якщо дана картка вам непотрібна — вам достатньо сказати про це співробітнику відділення.
Ви можете закрити її в будь-який момент в Приват24, в меню: 'Гаманець — Картки — Вибір картки — Управління карткою/рахунком — Закрити картку — Подати заявку'.
З повагою, ПриватБанк.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Незаконне списання комісії за нарахування соцвиплат