Igor Ko 18 квітня 2022, 23:02
Суть:
Зробив платіж за реквізитами (на рахунок в Приватбанку). Розумів, що можлива комісія за використання кредитного ліміту.
На етапі підтвердження платежу з картки є інформація, цитую:
З картки
* 0000 Універсальна Gold, кредитні канікули 2022
Комісія до 3% у разі оплати за рахунок кредитного ліміту
Комісія 3 UAH
До зарахування *4 999 UAH
Разом до сплати *5 002 UAH

Відповідно до поданої інформації на етапі підтвердження платежу (комісія чи окремий тариф не вказано) та відсутності інформації в посиланні «Регламент і тарифи» на сторінці підтвердження платежу я підтвердив списання суми з комісією 3 грн (є фотопідтвердження).

Знято суму комісії в декілька сот раз більшу і не повідомлену мені (!!!) при проведенні платежу. Остаточну суму «зняття» з рахунку побачив ПІСЛЯ проведення платежу вже у виписці.
Спроба швидко додзвонитися до банку по 3700 — не з'єдналося з оператором по вині банку (запис розмови є).

Спроби вирішити шляхом переговорів не привели до результату — отримав аргументи Оператора що «то інша комісія, що вказана в іншому місці і вона „просто не відобразилася“» (запис є).

Але мені повідомили конкретну суму комісії! А «другу» комісію приховали і використовують виключно як виправдання.

Мої прохання надати контакти уповноважених на вирішення питання осіб вперто ігноруються.
19 квітня 2022, 10:54
Вітаємо!
При здійснені даного виду платежів за використання кредитних коштів стягується комісія картки у розмірі 3 %, про що ви написали у відгуці, скопіювавши попередження при оплаті.
Інформація про тарифи знаходиться у публічному доступі та ознайомитися з нею ви завжди можете на нашому сайті: https://privatbank.ua/perevod-na-kartu-schet-v-privatbanke
У випадку додаткових запитань — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.
З повагою, ПриватБанк.

19 квітня 2022, 0:58
Вам же открытым текстом написали — 3% если перевод
за счёт кредитных средств и 3 грн собственно за сам перевод.
20 квітня 2022, 9:32
Там було написано відкритим текстом — ДО 3%
19 квітня 2022, 2:23
То что было написано 3 грн комиссия за саму услугу платежа и предупреждение если оплата кредитными деньгами + 3%. Что не понятного из написанного было? Вас предупредили и вы ознакомившись с этим совершили платеж. Какие теперь вопросы к банку?
20 квітня 2022, 9:33
Не попередили.
Там — ДО 3%
і сума 3 грн ПІДПАДАЄ під цю суму
Тому і є питання, чому за чиюсь помилку чому платити мені.
Подробиці - прошу у мій коментар.
20 квітня 2022, 20:21
Ошибка ваша что вас не научили читать хорошо и понимать написанный текст? Дибилу даже понятно что написано 3грн + 3% если оплата с кредитных денег
20 квітня 2022, 9:31
Панове!

Ви читаєте ТІЛЬКИ відгук банку :(
Прочитайте і інфо при створенні платежу.

Там було написано відкритим текстом — ДО 3%
і сума 3 грн ПІДПАДАЄ під цю суму

А ще ви не хочете прочитати наступні рядки:
Комісія до 3% у разі оплати за рахунок кредитного ліміту
Комісія 3 UAH
До зарахування *4 999 UAH
Разом до сплати *5 002 UAH

Вам не спадає на думку, що читаючи
«Комісія ДО 3% - і далі вказана КОНКРЕТНО комісія 3 грн і далі ПРОПИСАНО СУМА і сума З ВКАЗАНОЮ КОНКРЕТНО КОМІСІЄЮ співпадають?

Далі - при створенні платежу натискаючи на посилання «Регламент і тарифи» Ви маєте сторінку на якій вказано виключно «3% з картки «Універсальна» або 2% з преміальної картки.» — що НЕ ПІДПАДАЄ під мій тарифний пакет.

Я не проти тарифу, я ПРОТИ того що його ПРИХОВАЛИ (знов таки — дивіться або вище, або самі спробуйте пройти ланцюжок оплати). Спробуйте його знайти без довгих пошуків, коли тобі пишуть «ДО 3%», «3грн» і НЕ ВКАЗУЮТЬ в ПРЯМОМУ (https://privatbank.ua/plategi-za-kominalnie-i-prochie-uslugi — сторінка створення платежу) посиланні на тарифи.
Так, тариф існує, але з-за чиєїсь помилки він НЕ ВІДОБРАЖАЄТЬСЯ.
Тому я роблю спробу не платити за чиюсь помилку і допомогти банку прибрати її.

Виніс питання в публічну сферу після виключно для того, що банк у приватному спілкуванні «відписується» і не реагує на запитання.
20 квітня 2022, 11:06

Не несите пурги…

Кроме вас и другие участники форума Минфина пользуются Приват24, и в отличие от вас, прекрасно знают тарифы банка и понимают на счёт дополнительных расходов при р2р-переводах за счёт кредитных средств.

Приватбанк вас неоднократно предупредил о тарифе 3% при переводе кредитных средств — что вы ещё хотите от него…

Не умеете пользоваться
банком — не пользуйтесь…
23 квітня 2022, 14:47
Как автору подарить учебники по математике, а то 3% сложно посчитать если так хочется цифру узнать
23 квітня 2022, 17:38
У автора есть доступ к интернету,
значит может найти с десяток
различных сайтов со всевозможными
калькуляторами и произвести
необходимые вычисления.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Утаємничене знімання Приватбанком «другої комісії» + відсутність бажання вирішити ситуацію.