Katerina1q 15 квітня 2022, 9:50
Я мати дитини-інваліда, отримуємо виплати по інвалідності у ПриватБанку, живемо у м. Харків, де зараз ведуться бойові дії. У березні все було гаразд, а вже у квітні з соціальної виплати дитини на картку була знята КОМІСІЯ банку. Звичайно сума невелика, але обурює те, що зараз у всіх ЗМІ країни пишуть, що у містах, де ведуться бойові дії нарахування соціальних виплат відбувається централізовано, не за такою системою, яка була до війни, а банк цим користується. При зверненні на лінію 3700 мені пояснили, що через те, що зарахування відбувається так, комісія буде зніматися й надалі.
15 квітня 2022, 11:47
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розібратися у вашій ситуації.

Tabaluga
Tabaluga
15 квітня 2022, 18:32
Теж саме і в мене на соціальні виплати на дитину. Але в підтриці банку сказали, що комісію повернуть.
19 квітня 2022, 21:50
Ця схема від приватбанку запрацювала у квітні. банк шаленими темпами рубить капусту знімаючи комісію на соцвиплатах. Мені, при спілкуванні з «Спеціалістами» банку по «гарячій лінії» невнятно повідомили, що соцвиплати це нецільове поповнення банківської карти для виплат, а тому з мене утримано комісію. Така ситуація з неправомірним списанням комісії приват банком має системний характер
19 квітня 2022, 21:55
Шановні фахівці приват банку, зберіться із силами, визнайте системну помилку і поверніть громадянам України списані вами суми комісії по цільових надходженнях сум соціальних виплат у квітні 2022, а не робіть спроби індивідуального вирішення питання через особисті повідомлення!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ПриватБанк, користуючись бідою країни, знімає комісію з цільових виплат соцдопомоги