Термінал вимкнувся під час поповнення картки

0990850190 13 квітня 2022, 20:45
В Тернополі на вул. Бродівська, 44, в терміналі TS203023 12.04.22 приблизно о 18.35, при поповненні мною інтернет-карти, пропало живлення в усьому супермаркеті. Я обрав суму для внесення 7500 грн і встиг повноцінно внести 2000 грн, на наступній п’ятисотці світло погасло. Майже одразу світло з’явилося, а мої 2500 грн так ніде і не з’явилися. Залишив одразу заявку — через день вона відхилена, подав знову — як мені сказали — у вищу інстанцію — відхилили за пару годин. Як я розумію, з таким же успіхом зникла б і більша сума. Буду ще лишати заявки і скаржитися. Користуюся послугами часто і давно, але така ситуація вперше і заставляє задуматися.
14 квітня 2022, 10:01
Питання в роботі у профільних фахівців. За результатом з вами додатково зв'яжуться.

14 квітня 2022, 13:36
Як виявилося, даний майданчик — дієвий шанс на вирішення реальних проблем. Вдячний співробітнику банку, яка зі мною зв’язалася та вирішувала мою проблему у правильному напрямку, на відміну від двох консультантів гарячої лінії, які робили попередні заявки. Дізнався, що старі заявки були невірно направлені і тому не могли нормально розглядатися. Люди, якщо Ви праві - не опускайте рук та шукайте вирішення проблем не лише на гарячій лінії.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Термінал вимкнувся під час поповнення картки