Елементи шахрайства з комісією платежів

Naveszolota 12 квітня 2022, 14:21
Я робила переказ. Зараз кожна копійка на вагу золота! Взагалі я користуюсь переказами та дивлюся на суму комісії — це нормально. АЛЕ — я робила платіж, мені висвітилось — комісія 1 грн. Це норм. Я підтвердила. Зробила квитанцію в ПДФ — там теж комісія 1 грн. А коли відкрила рухи по рахунку — комісія майже 50 гривень!!! Це як? Невже це не шахрайство? Авжеж десь на сайті є тарифи. Та я не банківський працівник і перекази не є моєю основною життєвою справою. Коли написана чітка сума комісії — 1 грн чи 50 грн — вона повинна бути остаточною. А не тут читаємо, там дивимось, а там ми з Вас все зняли!
12 квітня 2022, 16:54
Вітаємо!
При здійснені платежів варто не забувати, що за використання кредитних коштів стягується додаткова комісія у розмірі 3 %. Інформація про тарифи знаходиться у публічному доступі та ознайомитися з нею ви завжди можете на нашому сайті: https://privatbank.ua/perevod-na-kartu-schet-v-privatbanke
У випадку додаткових запитань — ласкаво просимо в приватні повідомлення. Будемо раді підказати.

Jokets
Jokets
12 квітня 2022, 18:00
1 грн за выполнения платежа. 3% это не тариф платежа, а карты который вы должны знать

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Елементи шахрайства з комісією платежів